English
العربية
Online
Hizmetler

MESLEK KOMİTE DUYURU


7 NOLU MESLEK KOMİTESİNDEN TİCARET İL MÜDÜRÜLÜĞÜ'NE ZİYARET


Odamız 7 Nolu Yaş-Kuru Meyve ve Sebze Toptan Ticareti Meslek Komitesi , Yönetim Kurulu Üyemiz Sinan BAY'ın katılımıyla  Gaziantep Ticaret İl Müdürü Bilal Yazıcı'yı makamında ziyaret ettiler.

 

7 nolu Yaş-Kuru Meyve ve Sebze Toptan Ticareti Meslek Komite Başkanı Bülent Kaya ÖZDEMİR, meclis üyeleri Sadık KOÇAK, Sait GANİDAĞLI, komite başkan yardımcısı Ümit AĞCALAR , komite üyesi Mehmet TÜRK ve hal hakem heyeti üyesi Metin EROĞLU‘ndan oluşan heyet yapılan ziyarette sektörle ilgili yapılması gerekenler konusunda istişarede bulundular.

 

Meslek Komite Başkanı Bülent Kaya ÖZDEMİR  4 yıllık meslek komite çalışma süreçlerinde Ticaret il Müdürlüğü ile uyum içinde olunmasının şahsı ve komitesi adına en büyük temennisi olduğunu belirtip, randevu  taleplerine olumlu yanıt veren Bilal Yazıcı'ya teşekkürlerini sundu.

 

Sektörle ilgili birçok konunun ele alındığı toplantıda, Ticaret İl Müdürü Bilal YAZICI ise Ticaret İl Müdürlüğü nezdinde yapılan çalışmalar ve hedefler konusunda bilgi vererek, kurumlar arası işbirliğinin önemini vurguladı.ARAMA

DÖKÜMANTASYON


Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

    MESLEK KOMİTE DUYURU .doc Olarak İndir     Sıkıştırılmış .zip Olarak Tümünü İndir
Eklenme : 11 Temmuz 2018 Çarşamba
Görüntülenme Sayısı : 2083
Sayfayı Yazdır
Arkadaşınla Paylaş
Facebook ile paylaş Twitter ile paylaş
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim