English
العربية
Online
Hizmetler

Birimlerimiz

Üyelere hizmet, yerel kalkınmaya hizmettir…
 

 

Gaziantep'in ekonomik hayatına yön veren bir kurum olan GTO, günün bilgi teknolojisini 116 yıllık tecrübesi ile birleştirerek hizmet sunmayı kendine hedef edinmiştir.

 

Aslında GTO, sadece 116 yıllık deneyim ve birikimi değil, uzun bir geçmişin deneyimini yapısında barındırmaktadır. Çünkü Odamız, tüccarların, bilgelerin, fikirlerin, dinlerin ve kültürlerin yolu olan 2000 yıllık İpek Yolu'nun üzerinde kurulmuş ve yükselmiştir.

 

Gaziantep'in ve Türkiye'nin her alandaki gelişimini destekleyen GTO, bu konuda talep eden değil, sorumluluk alan kurum vizyonuyla varlığını sürdürmektedir. Bu noktada Meclisi, Yönetim Kurulu ve Meslek Komiteleri ile üyelerinin çözüm ortağı olabilmeyi hedefleyen Odamız, yerel, ulusal ve uluslararası paydaşlarıyla birçok alanda proje ve çözümler üretmeye çalışmaktadır.

 

Hızla değişen küresel ekonomik şartlar neticesinde giderek artan rekabet sadece ülkeler arasında değil, şehirlerarasında da yaşanmaktadır. Türkiye'nin en büyük ve köklü meslek kuruluşlarından biri olan Gaziantep Ticaret Odası da kentin rekabet edebilirliğini desteklemek için büyük bir çoğunluğunu KOBİ'lerin oluşturduğu üyelerine verdiği hizmet yelpazesini ve kalitesini geliştirmeye çalışmaktadır.

 

"Üye odaklı" bir hizmet anlayışını benimseyerek, 17 bini aşkın aktif üyesine kendisine kanunla verilen tescilden ihracata kadar birçok resmi belgenin düzenlenmesini içeren görevlerinin yanında, üyelerine, yerelden evrensele uzanan bir perspektif kazandırmak için eğitim, bilgilendirme ve danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır.

BİRİMLERİMİZ

Ticaret Sicil Müdürlüğü Oda Sicil Birimi Ticari İşlemler Müdürlüğü Mali İşler Müdürlüğü Dış İlişkiler ve Proje Geliştirme Müdürlüğü Meslek Komite ve Kararlar Müdürlüğü Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü Özel Kalem Müdürlüğü Kurumsal İletişim Müdürlüğü İdari Hizmetler Müdürlüğü
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim