English
العربية
Online
Hizmetler

HABER


GAZİ ŞEHRİN GÜCÜ BU BİRLİK VE BERABERLİKTE GİZLİ


GTO 25 ve 26 Nolu Meslek Komiteleri, Gaziantep makine ve metal sektöründeki gelişmeleri, problem ve çözüm önerilerini görüşmek üzere bir araya geldi.

 

"Makine, Makine Yedek Parçaları, Otomasyon, Demir, Çelik, Sac Profil İmalatı ve Ticareti Sektörleri Genişletilmiş İstişare Toplantısında" konuşan GTO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım Gaziantep'in gücünün birlik ve beraberlikte gizli olduğunu söyledi.

 

Toplantıda GETHAM Genel Müdürü Onur Akar ve Gaziantep Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sadettin Kapucu yaptıkları sunumlarla; makine, metal ve imalat sektörünün dijitalleşmesi ve katma değer üretebilmesine ilişkin katılımcıları bilgilendirdi.

 

GTO "25 Nolu Makine ve Makine Yedek Parçaları Meslek Komitesi" ile "26 Nolu Demir-Çelik-Sac Profil İmalat ve Satıcıları Meslek Komitesi" işbirliğinde düzenlenen toplantıda birlik ve beraberlik vurgusu yapan GTO Başkanı Tuncay Yıldırım,  GTO'nun, sorunların çözümünde tek vücut halinde hareket ettiğini belirtti.

 

"Gazi şehrin gücü bu birlik ve beraberlikte gizli." diyen Başkan Yıldırım, "Gaziantep Ticaret Odasının da en önemli özelliği üyeleriyle olan bağı ve sürekli kurduğu iletişim. Bugün gerçekleştirdiğimiz bu toplantı da bunun en güzel örneği. Biz sizlerle birlikte hareket ettikçe, sorun ve çözüm yollarını tartıştıkça sesimiz daha da gürleşiyor. Gittiğimiz kapılarda elimiz daha da güçlü oluyor." şeklinde konuştu.

 

Yıldırım, "Bizim tek amacımız sizin için çalışmak, GTO olarak vizyonunuzu geliştirmek. Yeri geliyor tüm varlığımızı ‘üyenin parası üyeye harcanacak' diyerek "Nefes Kredisi"nde kullanıyoruz. Yeri geliyor lobi çalışmalarımızla sıkıntılarınızı, dertlerinizi gücümüz yettiğince çözüme kavuşturuyoruz" şeklinde konuştu.

 

"Önemli olanın hali hazırda var olan sorunları çözmenin yanında, üyemizi geleceğe de hazırlayabilmektir." diyen Yıldırım şunları kaydetti:

 

"O nedenle kimi zaman üyemizin ihracat danışmanı, eğitim koçu oluyoruz, kimi zaman GETHAM gibi hayallerin gerçeğe dönüştürülmesine aracılık edecek projeler geliştiriyoruz. Başka yerlere bağımlı kalmayın tasarımınızdan, yedek parça üretimine kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi buradan temin istiyoruz."

 

Başkan Yıldırım'ın konuşması ardından sektör sorunlarının masaya yatırılıp, sunumların gerçekleştirildiği toplantıya GTO 25 Nolu Meslek Komite Başkanı Burak Diri, 26 Nolu Meslek Komite Başkanı Uğur Sarıbal ile ilgili Meclis ve Meslek Komite üyeleri katıldı.ARAMA

DÖKÜMANTASYON


Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

    HABER .doc Olarak İndir     Sıkıştırılmış .zip Olarak Tümünü İndir
Eklenme : 07 Mart 2019 Perşembe
Görüntülenme Sayısı : 247
Sayfayı Yazdır
Arkadaşınla Paylaş
Facebook ile paylaş Twitter ile paylaş
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim