English
العربية
Online
Hizmetler

HABER


GTO BAŞKANLARI ŞİMŞEK VE GÜL’Ü KUTLADI


Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu ve Meclis Başkanı Settar Konukoğlu, yeni kabinede Gaziantep'ten iki bakanın yer almasının gurur verici olduğunu söylediler.

 

Gaziantep'in kabinede iki bakanla temsil edilmesinden dolayı Başbakan Binali Yıldırım'a teşekkür eden GTO Başkanları yaptıkları açıklamada " Sayın Başkanımız Binali Yıldırım'ın açıkladığı yeni kabinede Başbakan Yardımcısı Sayın Mehmet Şimşek'in göreve aynen devam etmesi yanında  Gaziantep milletvekilimiz Sayın Abdülhamit Gül'ün Adalet Bakanı olarak yer almasından dolayı oda olarak büyük memnuniyet duyduk. Gaziantep'in kabinede iki bakanla temsil edilmesi çok güzel bir gelişme oldu. Bu Gaziantep için gurur verici ve Gaziantep açısından çok büyük kazançtır. Gaziantep bundan sonra Ankara'da daha güçlü şekilde temsil edilecektir.

 

Sayın Başbakanımıza teşekkür ediyoruz. Sayın Başbakan'ın Gaziantepli yol arkadaşlarına olan teveccühü, Gaziantep'e ve Gaziantepli'ye kıymet vermesi bizleri mutlu etti. Başbakan yardımcımızın Sayın Mehmet Şimşek ile Adalet Bakanımız Sayın Abdülhamit Gül'ün üstlendikleri sorumluluğun gereğini layıkıyla yerine getireceklerine inanıyoruz.

 

Önümüzdeki dönemde Sayın şimşek ve Gül önderliğinde Gaziantep'te birçok büyük projenin hayata geçirileceğine inanıyoruz. Yeni Bakanlar Kurulu ülkemize ve milletimize hayırlı olsun. Bu vesileyle Başta Başbakanımız Binali Yıldırım olmak üzere Başbakan Yardımcılarımızı, ilimizi ve bölgemizi temsil eden bakanlarımızı ve kabinenin diğer bütün bakanlarını tebrik ediyor, ülkemize hayırlı hizmetler yapmalarını temenni ediyoruz" görüşlerine yer verdiler.

 ARAMA

DÖKÜMANTASYON


Görüntüle   İndir

    HABER .doc Olarak İndir     Sıkıştırılmış .zip Olarak Tümünü İndir
Eklenme : 20 Temmuz 2017 Perşembe
Görüntülenme Sayısı : 983
Sayfayı Yazdır
Arkadaşınla Paylaş
Facebook ile paylaş Twitter ile paylaş
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim