English
العربية
Online
Hizmetler

HABER


GTO Başkanı Hıdıroğlu Eylül Ayı İhracat rakamlarını değerlendirdi


GTO BAŞKANI HIDIROĞLU " AZİM VE ÇALIŞKANLIĞIMIZLA İHRACAT HEDEFLERİNE ADIM ADIM İLERLİYORUZ"

 

Gaziantep Eylül ayında geçen yılın aynı ayına göre ihracatını yüzde 8,5 artırdı. Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan Eylül ayı ihracat verilerine göre Gaziantep Eylül ayında 522 milyon 745 bin dolar ihracat gerçekleştirdi.

TİM tarafından açıklanan Eylül ayı ihracat rakamlarını değerlendiren Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu, Gaziantep'in Ocak-Eylül döneminde 4 milyar 787 milyon 316 bin dolar ihracat ile en çok ihracat yapan beşinci kent konumundaki yerini koruduğunu söyledi.

GTO Başkanı Beyhan Hıdıroğlu, Gaziantep'in Ocak-Eylül döneminde ihracatını geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 4,9 oranında arttığını da belirterek, " Bölgemizdeki olumsuz gelişmelere karşın, ihracatçılarımız sürekli yeni pazar arayışında ve ihracatçı attırmak için gecesini gündüzüne katıyor. Bizlerde ihracatımızı attırma ve ihracatçılarımıza destek olma yönünde faaliyetlerde bulunuyoruz. İhracatçılarımız ülkemiz ve kentimizin sesini dünyanın dört bir yanında duyurmaya devam ediyorlar. Tüccarımızın, sanayicimizin ve ihracatçılarımızın girişimcilikleri sayesinde bu başarıları elde ediyoruz. Bu başarıda emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.

Azimiz ve çalışkanlığımızla Gaziantep olarak ihracat hedeflerini yakalayacağız. 2017 yılının başından beri ihracatımızın sürekli artış göstermesi bizler için büyük bir mutluluk kaynağı. Tüccarımız, sanayicimiz, işadamımız, üretime, istihdama, büyümeye daha çok katkı verme gayreti çabası içindeler. Gaziantep'in ihracattaki başarısında herkesin büyük katkısı var.  " şeklinde konuştu. ARAMA

DÖKÜMANTASYON


Görüntüle   İndir

    HABER .doc Olarak İndir     Sıkıştırılmış .zip Olarak Tümünü İndir
Eklenme : 01 Ekim 2017 Pazar
Görüntülenme Sayısı : 999
Sayfayı Yazdır
Arkadaşınla Paylaş
Facebook ile paylaş Twitter ile paylaş
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim