English
العربية
Online
Hizmetler

HABER


GTO Başkanlarından milletvekili Abdülkadir Yüksel’in vefatı dolayısıyla başsağlığı mesajı: "Önemli bir değeri kaybettik"


 

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu ve Meclis Başkanı Settar Konukoğlu, ani kalp krizi sonucunu hayatını kaybeden Gaziantep Milletvekili Abdülkadir Yüksel'in vefatı dolayısıyla bir başsağlığı mesajı yayımladılar.

 

Milletvekili Abdülkadir Yüksel'in vefatından dolayı duydukları üzüntüyü dile getiren GTO Başkanları mesajlarında , " Kıymetli bir siyaset adamı ve önemli bir değeri kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhum milletvekilimiz Gaziantep'in sorunlarına çözüm bulmak için adeta bir nefer gibi çalışırdı. Halk tarafından sevilen ve halkın içerisinde olan merhum milletvekilimizin ülkemize ve şehrimize büyük katkıları oldu.

 

Merhum Milletvekilimiz Abdülkadir Yüksel'i hep çalışkanlığı ve mütevazi kişiliğiyle tanıdık. Ülkemiz önemli bir değerini daha Hakk'a uğurlamıştır. Her zaman başarılı çalışmaları ve çalışkanlığıyla ile yad edeceğimiz Merhum Milletvekili Abdülkadir Yüksel'e Allah'tan rahmet, başta Yüksel ailesi olmak üzere tüm sevenlerine sabırlar dileriz. Ülkemiz ve kentimizin başı sağ olsun" açıklamasında bulundularARAMA

DÖKÜMANTASYON


Görüntüle   İndir

    HABER .doc Olarak İndir     Sıkıştırılmış .zip Olarak Tümünü İndir
Eklenme : 26 Eylül 2017 Salı
Görüntülenme Sayısı : 1808
Sayfayı Yazdır
Arkadaşınla Paylaş
Facebook ile paylaş Twitter ile paylaş
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim