English
العربية
Online
Hizmetler

HABER


GTO DİJİTAL DÖNÜŞÜME HAZIRLANIYOR


Gaziantep Ticaret Odası (GTO),  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Vodafone Türkiye işbirliğinde başlatılan "Dijital Dönüşüm Hareketi" projesi kapsamında Gaziantep Ticaret Odası'nda bir bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

 

"KOBİ'ler İçin Dijital Dönüşüm Hareketi Bilgilendirme" başlıklı toplantının açılışında konuşan GTO Genel Sekreter Vekili Figen Çeliktürk, GTO'nun verdiği hizmetlerde dijital dönüşüme odaklandığını belirterek KOBİ'ler için dijital dönüşüm danışmanlığını kapsayacak çalışmalara hız verdiklerini söyledi.

 

"Artık kas gücünün eskisi kadar önemli olmadığı bir dönemdeyiz." diyen Çeliktürk, "Dijital dönüşümü hem kişisel hem de iş hayatımızda başarmak zorundayız. Gaziantep ticari hayatının en büyük çatı kuruluşu olan Gaziantep Ticaret Odası olarak biz bu dönüşümde öncü olmak ve üyelerimizi harekete geçirmeye talibiz" şeklinde konuştu.

 

GTO'nun KOBİ'ler için bir "Dijital Dönüşüm Merkezi" kurmaya hazırlandığını söyleyen Çeliktürk, "Gaziantep ve bölgemizde faaliyet gösteren işletmelerimizde Endüstri 4.0 uygulamaları kapsamında dijital dönüşümün gerçekleştirme ve teknoloji yoğun ürün ihracatının artırılmasına hizmet verecek projeleri hayata geçirme aşamasındayız" dedi.

 

Dijital Dönüşüm Hareketi Projesi hakkında katılımcıları bilgilendiren Vodafone Kurumsal Satış Direktörü Yusuf Aysal ise projenin temel amacının Türkiye'nin dijitalleşmesine katkıda bulunmak olduğunu söyledi.

 

"KOBİ'lerin gelişmesi ancak dijitalleşme ile mümkün" diyen Aysal, Gaziantep'in Türkiye ekonomisinin lokomotif kentlerinden biri olduğunu belirterek bu kentteki KOBİ'lere destek vermeye hazır olduklarını söyledi.

 

Konuşmalarından ardından, katılımcılar uzmanlar eşliğinde Dijital Skorlarını tespit ederek dijitalleşmedeki durumlarını ortaya koydu ve dijital ihtiyaçlarını belirlediler. Uzmanlar tarafından işletmelere özel çözümler sunuldu.ARAMA

DÖKÜMANTASYON


Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

    HABER .doc Olarak İndir     Sıkıştırılmış .zip Olarak Tümünü İndir
Eklenme : 07 Haziran 2018 Perşembe
Görüntülenme Sayısı : 1404
Sayfayı Yazdır
Arkadaşınla Paylaş
Facebook ile paylaş Twitter ile paylaş
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim