English
العربية
Online
Hizmetler

HABER


GTO Heyeti TOBB Genel Kurulunda


Gaziantep Ticaret Odası (GTO) TOBB Delegeleri, Meclis Başkanlık Divanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri ile gerçekleştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 73.Genel Kurulu’na katıldı.

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) TOBB Delegeleri, Meclis Başkanlık Divanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleri ile gerçekleştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 73.Genel Kurulu'na katıldı.

 

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun ev sahipliğinde TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi toplantı salonunda gerçekleştirilen 73. Genel Kurul toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanı sıra, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci de yer aldı.

 

GTO 23 Mayıs günü Anıtkabir ziyareti ile başlayan Genel Kurul programına, GTO TOBB Delegeleri, Meclis Başkanlık Divanı, Yönetim Kurulu Üyeleri, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanından oluşan 30 kişilik geniş bir heyetle katıldı.

 

GTO Meclis Başkanı Settar Konukoğlu başkanlığındaki GTO heyetinde TOBB Delegeleri, Cengiz Uygun, Osman Asiltürk, Sadık Koçak, Ahmet Tabur, Adnan Atay, Hüseyin Gezinmez, Cengiz Özdemir, Osman Canseven, Bülent Evyapan, Mehmet Tabur, Abdullah Çelebi, Metin yıldız, Kemal Sertkaya, Ayhan Çeliksöz, Mustafa Aydınçelebi, Ökkeş Tabur, Mehmet Törer, M.Sami Akay'ın yanısıra; Meclis Başkan Yardımcısı İbrahim Aksu, Meclis Katibi Cafer Dumrul, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Güllüoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Zengin, Murat Karakaş, Mustafa Zor ve Genel Sekreter Vekili Figen Çeliktürk hazır bulundu.

 

TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu açılış konuşmasını yaptığı Genel Kurul toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan da iş dünyasına hitap etti.

 

Erdoğan konuşmasında iş dünyasının aynı zamanda bulundukları şehirlerin kanaat önderleri, sivil toplum temsilcileri olduğuna işaret ederek, "Temsil ettiği geniş iş, fikir ve dünya görüşü yelpazesiyle bu salon, aslında Türkiye'nin yelpazesidir. İş dünyamızın lokomotifliği, itici gücü, emeği ve desteği olmadan hedefimize ulaşmamız mümkün değildir. Üreten, istihdam oluşturan, ihracat yapan, hep daha iyisine ulaşmak için gayret gösteren sizlerin azmi, heyecanı, enerjisi bizim için en büyük güç kaynağıdır" dedi.

 

Komisyonların sunuşlarını yapmasından sonra Genel Kurul, dilek ve temennilerle sona erdi.ARAMA

DÖKÜMANTASYON


Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

    HABER .doc Olarak İndir     Sıkıştırılmış .zip Olarak Tümünü İndir
Eklenme : 24 Mayıs 2017 Çarşamba
Görüntülenme Sayısı : 1774
Sayfayı Yazdır
Arkadaşınla Paylaş
Facebook ile paylaş Twitter ile paylaş
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim