English
العربية
Online
Hizmetler

HABER


GTO, KİCK BOKS ŞAMPİYONUNU ÖDÜLLENDİRDİ


Gaziantep Ticaret Odası (GTO), Kick Boks Şampiyonasında birinci olan Gaziantep Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencisi Seyit Battal Ay'ı başarısından dolayı ödüllendirdi.

 

Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve Meclis Başkanı Hilmi Teymur, Türkiye Kick Boks Federasyonu'nca 05-08 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen 3. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası (Turkish Open)'nda 54 kiloda birinci olan GTO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11. Sınıf öğrencisi Seyit Battal Ay'ı Cumhuriyet altınıyla ödüllendirerek başarılarından dolayı kutladı.

 

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve Meclis Başkanı Hilmi Teymur, Kick Boks şampiyonunun başarısından gurur duyduklarını ifade ederek, "Odamızın kurduğu GTO Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinde okuyan 11. sınıf öğrencisi Seyit Battal Ay'ın Antalya'da yapılan turnuvada kilosunda birinci olması bizleri gururlandırdı. Bu başarısından ötürü kendisini tebrik ediyor ve ödüllendiriyoruz. Ayrıca 15-23 Eylül 2018 tarihleri arasında İtalya'nın Milano kentinde düzenlenecek olan Dünya Kick Boks şampiyonasında ülkemizi ve şehrimizi temsil edecek sporcumuza başarılar diliyoruz. Sporcumuzun İtalya'daki şampiyonada önemli dereceler elde edeceğine inanıyoruz" dediler.

 

GTO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Kick Boks şampiyonu Seyit Battal Ay'ın GTO tarafından ödüllendirildiği ziyarette, GTO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ergün Özkol, GTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Uğur Acıoğlu ve Mehmet Tatar'ın yanı sıra Yönetim Kurul üyesi Mehmet Kavsara da hazır bulundu.

 ARAMA

DÖKÜMANTASYON


Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

    HABER .doc Olarak İndir     Sıkıştırılmış .zip Olarak Tümünü İndir
Eklenme : 09 Mayıs 2018 Çarşamba
Görüntülenme Sayısı : 1220
Sayfayı Yazdır
Arkadaşınla Paylaş
Facebook ile paylaş Twitter ile paylaş
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim