English
العربية
Online
Hizmetler

HABER


Gaziantep Ticaret Odası "Cem Seymen ile Ekonomi ve Tarım Söyleşisi"ne ev sahipliği yapacak


"BEREKETLİ TOPRAKLAR ÜZERİNDE GELECEĞİN EKONOMİSİ"

 

Gaziantep Ticaret Odası (GTO)nın üyelerinin gelişmeleri takip edebilmeleri için düzenlediği etkinlikler sürüyor. Bu çerçevede "CEM SEYMEN İLE EKONOMİ VE TARIM SÖYLEŞİSİ" etkinliği 5 Aralık 2017 Salı günü (Yarın) Saat 16.30'da Oda toplantı salonunda gerçekleştirilecek.

 

Gaziantep Ticaret Odası önemli bir etkinliğe daha imza atmaya hazırlanıyor. 5 Aralık 2017 Salı günü saat 17.00'da Gaziantep Ticaret Odası'nda gerçekleşecek etkinlikte ekonomiyi, hem Türkiye'nin iç dinamikleri hem de diğer ülkelerin ekonomi modelleri ile analiz ederek yorumlayan Cem Seymen, Gaziantep Ticaret Odası üyeleriyle buluşacak.

 

CNN Türk Ekonomi Servisi'nde çalışmaya başladığı günden bu yana dünyadaki dev bütçeli şirketlerin tepe yöneticilerinin yanı sıra ülkemizin önde gelen işadamları ile ses getiren röportajlara imza atan, ayrıca CNN Türk'te yayımlanan "PARA DEDEKTİFİ", "BAŞKA BİR DÜNYA MÜMKÜN" ve "HIZLI KARAR" programlarının yapımcılığını üstlenen Cem Seymen, "BEREKETLİ TOPRAKLAR ÜZERİNDE GELECEĞİN EKONOMİSİ" sohbetini gerçekleştirecek.

 

Gaziantep Ticaret Odası tarafından bu konuda yapılan açıklamada etkinliğin herkese açık olduğu ifade edilerek; "Oda olarak bu etkinliği Amerika'da University of New York'ta siyasal ekonomi, ardından da Televizyon Yayıncılığı eğitimi almış ve aynı zamanda Beykent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olarak, Şair Cevat Çapan ile "Joseph Conrad Romanlarında Sömürgeciliğin İzleri" konulu yüksek lisans tezini hazırlayan Cem Seymen ile gerçekleştiriyoruz. Cem Seymen Türkiye ve dünya ekonomisi hakkında izleyenleri büyüleyen bir anlatım tarzına sahip. Ülke ekonomisini bilim adamına, işin erbabına sorarak irdeleyen, yetinmeyip ülkeler gezen, araştırmalar yapan Cem Seymen geniş kitleler tarafından tanınmaktadır. Etkinliğimize üyelerimizin yanı sıra herkesin katılımını bekliyoruz." ifadelerine yer verildi.

 

"Cem Seymen ile Ekonomi ve Tarım Sohbeti" BEREKETLİ TOPRAKLAR ÜZERİNDE GELECEĞİN EKONOMİSİ etkinliği 5 Aralık 2017 Salı günü (Yarın) saat 16.30'da gerçekleştirilecek.

 ARAMA

DÖKÜMANTASYON


Görüntüle   İndir

    HABER .doc Olarak İndir     Sıkıştırılmış .zip Olarak Tümünü İndir
Eklenme : 03 Aralık 2017 Pazar
Görüntülenme Sayısı : 1808
Sayfayı Yazdır
Arkadaşınla Paylaş
Facebook ile paylaş Twitter ile paylaş
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim