English
العربية
Online
Hizmetler

HABER


Hıdıroğlu GTO’nun başında


Gaziantep Ticaret Odası'nda Beyhan Hıdıroğlu başkanlığındaki yönetim kurulumuz, yeni yönetimimiz seçimle işbaşına gelene kadar görevinin başındadır. Şahsım üzerinden GTO'yu yıpratma hevesleri ise beyhude bir çabadan öteye gidemeyecektir.

 

Seçim sürecimizin devam ettiği Oda'mıza, şahsım üzerinden zarar vermeye çalışan bir takım zavallılara, cevap vermek durumunda kaldığım için öncelikle kamuoyundan özür diliyorum. Ancak şahsıma yönelik sistemli saldırılar, bu duruma bir cevap vermemi gerektiriyor.

 

Objektif olunması gereken bir meslek içerisinde olmasına rağmen, günlerdir hakkımda yalan yanlış iddialarda bulunan, şahsi çıkar hesaplarını gazete sayfalarına taşıyan bir zat, büyük gurur duyduğum Gaziantep Ticaret Odası Başkanlığı'ndan istifa ettiğimi iddia ediyor.

 

Son dönemde hakkımda, sürekli yalan yanlış birçok söylemde bulunan bu şahsın, şantaj ve iftiralar ile şehirde nasıl bir para kazanma yolu seçtiği kamuoyunca çok iyi bilinmektedir.

 

Bu zavallı satılık kalem ile hukuk önünde hesaplaşacağımızı, gereken hukuki işlemleri başlattığımızı, 3 Nisan'da yapılacak seçim sonrası, Oda'mızın yeni yönetiminin görevi devralacağı tarihe kadar görevimizin başında olduğumuzu kamuoyuna bildirmek isterim.

 

Saygılarımla…                                                   

Beyhan HIDIROĞLU

Gaziantep Ticaret Odası

Yönetim Kurulu BaşkanıARAMA

DÖKÜMANTASYON


Görüntüle   İndir

    HABER .doc Olarak İndir     Sıkıştırılmış .zip Olarak Tümünü İndir
Eklenme : 01 Nisan 2018 Pazar
Görüntülenme Sayısı : 6087
Sayfayı Yazdır
Arkadaşınla Paylaş
Facebook ile paylaş Twitter ile paylaş
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim