İletişim Bilgileri  
 English
العربية
E-GTO Online
Hizmetler

İletişim Bilgileri

 

 

GTO  PERSONEL LİSTESİ

   GENEL SEKRETERLİK

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Figen Çeliktürk       - figenogut@gto.org.tr Genel Sekreter V.
Fahri Tabur       - fahritabur@gto.org.tr Genel Sekreter Yrd. 
Ayla Düzgören       - ayladuzgoren@gto.org.tr Genel Sekreter Yrd. 
Ozan Emre Emrağ       - ozanemrag@gto.org.tr Genel Sekreter Yrd. 

 

 

      ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Serpil Erbağcı - serpilkinaci@gto.org.tr Özel Kalem Müdürü
M.Adem Kaynak - ademkaynak@gto.org.tr Özel Kalem Kıdemli Sorumlusu
Zeynep Arslantaş - zeyneparslantas@gto.org.tr Özel Kalem Sorumlu Yrd.
Erol Yıldırım -   Yardımcı Hizmetler Görevlisi
Mehmet Ağca -   Yardımcı Hizmetler Görevlisi
Murat Beyazoğlu -   Yardımcı Hizmetler Görevlisi
Nurten Arğın -   Yardımcı Hizmetler Görevlisi
Sabri Emre -   Ulaşım Sorumlusu
Hakan Göksu -   Ulaşım Görevlisi

 

 

    TİCARET SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Ali Doğan - alidogan@gto.org.tr Ticaret Sicil Müdür V.
Mehmet Kördeve - mehmetkordeve@gto.org.tr Ticaret Sicil Müdür Yrd.
Funda Emre - fundasahin@gto.org.tr Ticaret Sicil Müdür Yrd.
Çiğdem Zelzele - cigdemzelzele@gto.org.tr Ticaret Sicil Sorumlusu
Gökçen Yılmaz - gokcenyilmaz@gto.org.tr Ticaret Sicil Sorumlusu
Deniz Tütüncüler - deniztutunculer@gto.org.tr Ticaret Sicil Sorumlusu
Yenay Aybey - yenayaybey@gto.org.tr Ticaret Sicil Sorumlusu
Cuma Yeşiltaş - cumayesiltas@gto.org.tr Ticaret Sicil Sorumlusu
Duygu Aslan - duyguaslan@gto.org.tr Ticaret Sicil Sorumlusu
M.Şerif Özdede - serifozdede@gto.org.tr Ticaret Sicil Sorumlusu
Hasan Doğan - hasandogan@gto.org.tr Ticaret Sicil Sorumlu Yrd.
Eren Morkoç - erenmorkoc@gto.org.tr Ticaret Sicil Sorumlu Yrd.

 

 

    ODA SİCİL BİRİMİ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Sibel Çukadar - sibelcukadar@gto.org.tr Oda Sicil Birimi Kıdemli Sorumlusu
Ceyda Nakıpoğlu - ceydanakipoglu@gto.org.tr Oda Sicil Birimi Sorumlusu

 

 

      TİCARİ İŞLEMLER MÜDÜRLÜĞÜ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Mustafa Aslan - mustafaaslan@gto.org.tr Ticari İşlemler Müdürü
Hüseyin Bozgeyik - huseyinbozgeyik@gto.org.tr Ticari İşlemler Kıdemli Uzmanı
Zeliha Çetinyürek - zelihacetinyurek@gto.org.tr Ticari İşlemler Kıdemli Sorumlusu
Koray Yıldız - korayyildiz@gto.org.tr Ticari İşlemler Sorumlusu
Nazım Emre - nazimemre@gto.org.tr Ticari İşlemler Sorumlusu
Ayhan Değer - ayhandeger@gto.org.tr Ticari İşlemler Sorumlu Yrd.

 

 

      MALİ İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Fikriye Öztürk - fikriyeozturk@gto.org.tr Mali İşler Müdürü
Harun Eryiğit - haruneryigit@gto.org.tr Mali İşler Sorumlusu
Yakup Esasdeveci - yakupesasdeveci@gto.org.tr Mali İşler Sorumlusu
Faruk Tavuz - faruktavuz@gto.org.tr Mali İşler Sorumlu Yrd.
Emine Köleoğlu - eminekoleoglu@gto.org.tr Mali İşler Sorumlu Yrd.
Muhsin Yassı - muhsinyassi@gto.org.tr Evrak Görevlisi

 

 

    İNSAN KAYNAKLARI VE KALİTE BİRİMİ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Neslihan Çakar - neslihancakar@gto.org.tr İnsan Kaynakları ve Kalite Uzmanı
Derya Açıkgöz - deryaacikgoz@gto.org.tr İnsan Kaynakları ve Kalite Uzmanı
 

 

 

      DIŞ İLİŞKİLER VE PROJE GELİŞTİRME MÜDÜRLÜĞÜ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Gülbin Çalışkantürk - gulbin@gto.org.tr Dış İlişkiler ve Proje Geliştirme Müdürü
H.Baran Uçaner - baranucaner@gto.org.tr Dış İlişkiler ve Proje Geliştirme Kıdemli Uzmanı
Gözde Karaata Yılmaz - gozdekaraata@gto.org.tr Dış İlişkiler ve Proje Geliştirme Uzmanı
N.Sezin Darvish - sezinarikan@gto.org.tr Dış İlişkiler ve Proje Geliştirme Uzmanı
Subhi Kord Arabo - subhiarabo@gto.org.tr Dış İlişkiler ve Proje Geliştirme Uzman Yrd.
Erhan Kahraman - erhankahraman@gto.org.tr Dış İlişkiler ve Proje Geliştirme Uzman Yrd.
Melike Taşoğulları - meliketasogullari@gto.org.tr Dış İlişkiler ve Proje Geliştirme Uzman Yrd.
Enver Ak - enverak@gto.org.tr Dış İlişkiler ve Proje Geliştirme Uzman Yrd.
Cuma Şahin -   Evrak Görevlisi
 

 

      MESLEK KOMİTE VE KARARLAR MÜDÜRLÜĞÜ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Gökçe Ak - gokceak@gto.org.tr Meslek Kom. ve Kararlar Müdürü
Ayşegül Demir - ayseguldemir@gto.org.tr Meslek Kom. ve Kararlar Sorumlu Yrd.
Bihter Canseven - bihtercanseven@gto.org.tr Melsek Kom. ve Kararlar Sorumlu Yrd.

 

 

      BİLGİ TEKNOLOJİLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Mustafa Sert - mustafasert@gto.org.tr Bilgi Teknolojileri Müdürü
Ertuğrul Hacıömer - ertugrulhaciomer@gto.org.tr Bilgi Teknolojileri Uzmanı

 

 

 

KURUMSAL İLETİŞİM MÜDÜRLÜĞÜ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Ali Rıza Alpdoğan - alp@gto.org.tr  Kurumsal İletişim Müdürü
Şenay Çopur - senaycopur@gto.org.tr Kurumsal İletişim Kıdemli Uzmanı

 

 

MESLEKİ YETERLİLİK TEMSİLCİLİĞİ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Gülay Böler  - gulayboler@gto.org.tr Mesleki Yeterlilik Müdürü
Muhammet Ali Uslu - maliuslu@gaziantepdestek.com.tr Mesleki Yeterlilik
Mustafa Göyboncuk - mustafagoyboncuk@gaziantepdestek.com.tr Mesleki Yeterlilik

 

 

      İDARİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Mehmet Aslan - mehmetas@gto.org.tr İdari Hizmetler Müdürü
Resul Karaduman - resulkaraduman@gto.org.tr Mekanik İşler Sorumlusu
Ömer Özkara - omerozkara@gto.org.tr Elektirk İşleri Sorumlusu
Osman Özdemir -   Güvenlik Sorumlusu
Şerif Yaşar -   Güvenlik Görevlisi
Ömer Kaya -   Güvenlik Görevlisi
Mehmet Bülent Zor -   Temizlik Sorumlusu
Davut Palta -   Temizlik Görevlisi
İ.Halil Demirkıran -   Temizlik Görevlisi

 



Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim