İletişim Bilgileri 
 English
العربية
E-GTO Online
Hizmetler

İletişim Bilgileri

 

 

GTO  PERSONEL LİSTESİ

   GENEL SEKRETERLİK

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Figen Çeliktürk       - figenogut@gto.org.tr Genel Sekreter V.
Fahri Tabur       - fahritabur@gto.org.tr Genel Sekreter Yrd. 
Ayla Düzgören       - ayladuzgoren@gto.org.tr Genel Sekreter Yrd. 

 

 

      ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Serpil Erbağcı - serpilkinaci@gto.org.tr Özel Kalem Müdürü
Erol Yıldırım -   Yardımcı Hizmetler Görevlisi
Mehmet Ağca -   Yardımcı Hizmetler Görevlisi
Murat Beyazoğlu -   Yardımcı Hizmetler Görevlisi
Nurten Arğın -   Yardımcı Hizmetler Görevlisi
Hakan Göksu -   Ulaşım Görevlisi
Sabri Emre -   Ulaşım Görevlisi

 

 

    TİCARET SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Ali Doğan - alidogan@gto.org.tr Ticaret Sicil Müdür Yrd.
Funda Emre - fundasahin@gto.org.tr Ticaret Sicil Sorumlusu
Çiğdem Zelzele - cigdemzelzele@gto.org.tr Ticaret Sicil Sorumlusu
Mehmet Kördeve - mehmetkordeve@gto.org.tr Ticaret Sicil Sorumlusu
Deniz Tütüncüler - deniztutunculer@gto.org.tr Ticaret Sicil Sorumlusu
Gökçen Yılmaz - gokcenyilmaz@gto.org.tr Ticaret Sicil Sorumlusu
Cuma Yeşiltaş - cumayesiltas@gto.org.tr Ticaret Sicil Sorumlu Yrd.
Duygu Aslan - duyguaslan@gto.org.tr Ticaret Sicil Sorumlu Yrd.
Bihter Canseven - bihtercanseven@gto.org.tr Ticaret Sicil Sorumlu Yrd.

 

 

    ODA SİCİL BİRİMİ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Sibel Çukadar - sibelcukadar@gto.org.tr Oda Sicil Birimi Kıdemli Sorumlusu
Ceyda Nakıpoğlu - ceydanakipoglu@gto.org.tr Oda Sicil Birimi Sorumlusu

 

 

      TİCARİ İŞLEMLER MÜDÜRLÜĞÜ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Mustafa Aslan - mustafaaslan@gto.org.tr Ticari İşlemler Müdürü
Gülay Böler - gulayboler@gto.org.tr Ticari İşlemler Kıdemli Sorumlusu
Hüseyin Bozgeyik - huseyinbozgeyik@gto.org.tr Ticari İşlemler Uzmanı
Zeliha Çetinyürek - zelihacetinyurek@gto.org.tr Ticari İşlemler Sorumlusu
Yenay Aybey - yenayaybey@gto.org.tr Ticari İşlemler Sorumlusu 
Koray Yıldız - korayyildiz@gto.org.tr Ticari İşlemler Sorumlusu
Nazım Emre - nazimemre@gto.org.tr Ticari İşlemler Sorumlusu

 

 

      MALİ İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Fikriye Öztürk - fikriyeozturk@gto.org.tr Mali İşler Müdürü
Neslihan Çakar  - neslihancakar@gto.org.tr Mali İşler Uzmanı
Harun Eryiğit - haruneryigit@gto.org.tr Mali İşler Sorumlusu
Yakup Esasdeveci - yakupesasdeveci@gto.org.tr Mali İşler Sorumlusu
Muhsin Yassı - muhsinyassi@gto.org.tr Evrak Görevlisi
 

 

 

      DIŞ İLİŞKİLER VE PROJE GELİŞTİRME MÜDÜRLÜĞÜ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Gülbin Çalışkantürk - gulbin@gto.org.tr Dış İlişkiler ve Proje Geliştirme Müdürü
Baran Uçaner - baranucaner@gto.org.tr Dış İlişkiler ve Proje Geliştirme Kıdemli Uzmanı
Gözde Karaata Yılmaz - gozdekaraata@gto.org.tr Dış İlişkiler ve Proje Geliştirme Uzmanı
Sezin Arıkan - sezinarikan@gto.org.tr Dış İlişkiler ve Proje Geliştirme Uzmanı
Derya Açıkgöz - deryaacikgoz@gto.org.tr Dış İlişkiler ve Proje Geliştirme Uzmanı
Adem Kaynak - ademkaynak@gto.org.tr Dış İlişkiler ve Proje Geliştirme Uzmanı
Subhi Kord Arabo - subhiarabo@gto.org.tr Dış İlişkiler ve Proje Geliştirme Uzman Yrd.
Cuma Şahin -   Meslek Kom. ve Kararlar Memuru 
 

 

      MESLEK KOMİTE VE KARARLAR MÜDÜRLÜĞÜ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Gökçe Ak - gokceak@gto.org.tr Meslek Kom. ve Kararlar Sorumlusu
Ayşegül Demir - ayseguldemir@gto.org.tr Meslek Kom. ve Kararlar Sorumlu Yrd.

 

 

      BİLGİ TEKNOLOJİLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Mustafa Sert - mustafasert@gto.org.tr Bilgi Teknolojileri Müdürü
Ertuğrul Hacıömer - ertugrulhaciomer@gto.org.tr Bilgi Teknolojileri Uzman Yrd.
Mehmet Şerif Özdede - serifozdede@gto.org.tr Bilgi Teknolojileri Uzman Yrd.

 

 

 

KURUMSAL İLETİŞİM MÜDÜRLÜĞÜ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Ali Rıza Alpdoğan - alp@gto.org.tr  Kurumsal İletişim Müdürü
Şenay Çopur - senaycopur@gto.org.tr Kurumsal İletişim Kıdemli Uzmanı

 

 

      İDARİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Mehmet Aslan - mehmetas@gto.org.tr İdari Hizmetler Müdürü
Resul Karaduman - resulkaraduman@gto.org.tr Mekanik İşler Sorumlusu
Osman Özdemir -   Güvenlik Görevlisi
Şerif Yaşar -   Güvenlik Görevlisi
Ömer Kaya -   Güvenlik Görevlisi
Davut Palta -   Temizlik Görevlisi
İ.Halil Demirkıran -   Temizlik Görevlisi
Mehmet Bülent Zor -   Temizlik Görevlisi

 



Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim