GTO - GAZİANTEP TİCARET ODASI  
 English
العربية
E-GTO Online
Hizmetler

Meclis Başkanı

SETTAR KONUKOĞLU
MECLİS BAŞKANI

 

01.03.1963 tarihinde Gaziantep'te doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Gaziantep'te tamamladıktan sonra iş hayatına 1985 yılında aile şirketi olan Seç Otobüs ve Turizm İşletmesi A.Ş.'de başladı. Yönetim Kurulu Üyesi olarak göreve başladığı aile şirketindeki çalışmalarını Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak devam etmekte olan Konukoğlu, iş hayatının ilk yıllarından itibaren sivil toplum örgütlerinde de aktif olarak yer almaya başladı.
 

05 Temmuz 1993 tarihinde 44 girişimci iş adamı ile birlikte kurduğu Gaziantep Genç İş Adamları Derneğini (GAGİAD) kuran Konukoğlu Dernekte iki dönem Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.  
 

Faaliyet gösterdiği sektör ile ilgili çalışmalarda da öncü olan Konukoğlu, 2013 yılından buyana Gaziantep Otogar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Şehirlerarası Otogar İşletmesi Derneği Başkanlığını yürütmektedir.
 

Gaziantep Kent Konseyi 4.dönem üyesi olan Konukoğlu spora olan ilgisini de Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü 2016-2017 dönemi Yönetim Kurulu Üyeliği ve Gaziantep Atçılık ve Tenis Kulübü (GATAK) üyeliklerine taşıdı.
 

2009 yılında yapılan Oda Borsa seçimlerinde Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Meclis Üyeliği ve TOBB Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Delegesi olarak seçildi ve bu görevlerini 2013 yılına kadar devam ettirdi. 2013 Mayıs ayında yapılan Oda seçimlerinde GTO Meclis Başkan Vekili seçilen Konukoğlu, 2016 yılında seçimle Meclis Başkanlığı görevine getirildi.
 

Konukoğlu evli ve iki çocuk sahibidir.

 

 

 

ODAMIZ

GTO Hakkında Meclis Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Meclis Başkanlık Divanı Yönetim Kurulu Meclis Üyeleri Disiplin Kurulu Meslek Komiteleri Eski Yöneticiler GTO ve Kalite Organizasyon Şeması
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim