English
العربية
Online
Hizmetler

Meclis Başkanı

MEHMET HİLMİ TEYMUR
MECLİS BAŞKANI

 

1966 Gaziantep doğumludur.  İlk, orta ve lise öğrenimini Gaziantep'te tamamlayan Mehmet Hilmi Teymur, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden 1989 yılında mezun oldu.

 

54 yıldan bu yana dayanıklı tüketim malları sektöründe faaliyet gösteren TEYPAŞ TEYMURLAR DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş ve mobilya sektöründe faaliyet gösteren TEYMUR DİZAYN MOBİLYA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN. VE TİC. A.Ş.'nin  Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Teymur,  aynı zamanda pek çok kurum ve kuruluşta önemli görevlerde bulundu.

 

 2004-2009 yılları arasında Gaziantep Ticaret Odası Meclis Üyeliği görevini yürüten Teymur, yine 2004-2019 yıllarında Gaziantep İl Genel Meclis Üyeliği, 2007-2008 yıllarında Gaziantep İl Genel Meclis Başkanlığı ve 2009-2014 yılları arasında ise Gaziantep Şehitkamil Belediye Meclis Üyeliği yaptı.

 

Gaziantep Ticaret Odası Organ Üyeliği Seçimlerinde 38 Nolu  ELEKTRİK-ELEKTRONİK-ZÜCCACİYE VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI  Meslek Grubundan Meclis üyeliğine seçilen Teymur, 10 Nisan 2018 tarihinde Gaziantep Ticaret Odası Meclis Başkanlığına seçilmiştir.

 

İngilizce bilen Teymur evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

 

 

ODAMIZ

GTO Hakkında Meclis Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Meclis Başkanlık Divanı Yönetim Kurulu Meclis Üyeleri Disiplin Kurulu Meslek Komiteleri Eski Yöneticiler GTO ve Kalite Organizasyon Şeması
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim