English
العربية
Online
Hizmetler

Meslek Komite ve Kararlar Müdürlüğü

Meslek Komitelerinin raportörlük ve sekretarya görevlerini yürüterek, verimli ve düzenli çalışmalarını sağlar. Meslek Komitelerince alınan kararların ilgili merciler nezdinde takibini yapar, sonuçlandırır ve ilgili komiteye dönüşümünü sağlar.
 
Sektör toplantılarını organize eder. Mesleki kararlara ilişkin yasal düzenlemeleri yapar, ilgili mercilere iletimini sağlar. Meclis toplantılarının organizasyonunu yapar. Organizasyona ilişkin tüm dokümanları ve faaliyet raporlarını hazırlar. Kararların takibini yürütür.  Özel İhtisas Komisyon toplantılarını organize eder. Komisyon kararlarının ilgili mercilere iletimini ve takibini sağlar.
 
GTO'ya kayıtlı, farklı meslek gruplarında faaliyet gösteren gerçek ve tüzel kişiliğe haiz üyelerden gruptaki üye sayısına göre 5 veya 7 kişiden oluşan Meslek Komite sayısı 41 olup, her ay periyodik toplantı gerçekleştirmektedirler.
 

Birim iletişim:

Birim Yetkilisi : Gökçe Ak - Meslek Komite ve Kararlar Sorumlusu
Telefon : 342 220 30 30
e-mail : gokceak@gto.org.tr

 

 

İLETİŞİM REHBERİ

BİRİMLERİMİZ

Ticaret Sicil Müdürlüğü Oda Sicil Birimi Ticari İşlemler Müdürlüğü Mali İşler Müdürlüğü Dış İlişkiler ve Proje Geliştirme Müdürlüğü Meslek Komite ve Kararlar Müdürlüğü Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü Özel Kalem Müdürlüğü Kurumsal İletişim Müdürlüğü İdari Hizmetler Müdürlüğü
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim