English
العربية
Online
Hizmetler

MESLEK KOMİTE DUYURU


SEYAHAT ACENTELERİNİN SORUNLARINA ÇÖZÜM ARIYORUZ


Gaziantep Ticaret Odası (GTO) değişik sektörlerde yaşanan sorunların tespiti ve çözümü amacıyla sektör temsilcileriyle bir araya gelmeyi sürdürüyor. Sektörlerin güncel sorunlarının gündeme getirilmesi amacıyla farklı zamanlarda ilgili meslek komite ve grup temsilcilerinin katıldığı toplantılarda bu hafta Gaziantep Seyahat Acentelerinin sorunları masaya yatırıldı.

 

GTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Uğur Acıoğlu'nun başkanlığında yapılan toplantıya, 13 no.lu "ULAŞIM, YOLCU ve ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI, SEYAHAT ACENTELERİ" Meslek Komitesi başkanı Abdullah Fakılı, Meclis üyesi Hasibe Sözmen, Meslek Komite üyesi Abuzer Tağa'nın yanı sıra seyahat acentelerinin yetkilileri katıldı.

 

Toplantıda Gaziantep yönlü uçak seferlerinin artırılması, uçak bilet fiyatlarının düşürülmesine yönelik çalışmalar, İtalya ile yaşanan turistik vize problemleri, Gaziantep'in yeni mottolar ve konularla tanıtımının yapılması, sektörün kalifiye eleman eksikliği ve seyahat acentelerinin desteklenmesi konularında görüş alışverişinde bulunuldu.ARAMA

DÖKÜMANTASYON


Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

    MESLEK KOMİTE DUYURU .doc Olarak İndir     Sıkıştırılmış .zip Olarak Tümünü İndir
Eklenme : 02 Temmuz 2018 Pazartesi
Görüntülenme Sayısı : 1441
Sayfayı Yazdır
Arkadaşınla Paylaş
Facebook ile paylaş Twitter ile paylaş
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim