English
العربية
Online
Hizmetler

HABER


YILDIRIM: Önümüzdeki süreç ekonomi için önemli bir fırsat


31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonuçlarını değerlendiren Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Başkanı Tuncay Yıldırım, sonuçların tüm ülke için hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak ekonomi için önümüzdeki sürecin önemli bir fırsat olduğuna dikkat çekti.

 

"Ülkemizde önümüzdeki 4,5 yıl seçim gündemi olmayacak. Bu süreç ekonomiye odaklanmak adına önemli bir fırsat" diyen Yıldırım şu değerlendirmelerde bulundu:

 

"Türk milleti sandığa gidip oyunu kullanarak, seçime yüksek katılım göstererek demokrasiye ve demokratik haklarına sahip çıkmış, tüm dünyaya da demokrasinin ülkemizdeki işlerliğini göstermiştir. Bazı münferit olaylar dışında huzur içinde geçen seçim sonuçlarının ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

 

Uzun dönemdir gündemimizde hep seçimler vardı. Bu gündem, hem ekonomiyi hem de toplumu yordu. Biraz dinginliğe ihtiyacımız var. Seçimsiz geçecek dönem ekonomik toparlanma için bir fırsat olacaktır.  İş dünyası olarak bu fırsatı doğru değerlendirebilmek için çalışacağız.

 

Seçimsiz geçecek 4,5 yıllık süreçte Türkiye'nin ilk gündem maddesi ekonomi olmalı. Ekonomiye odaklanarak hepimiz üzerimize düşeni yapmalıyız. Türk iş dünyası olarak el birliği ile daha çok üretmek, daha çok yatırım yapmak, istihdam yaratmak için çalışacağız.

 

Demokratik haklarına sahip çıkan herkese teşekkür ediyor, seçilenlere başarılar diliyor, yerel seçimlerin hepimiz için güzel günler getirmesini temenni ediyorum."ARAMA

DÖKÜMANTASYON


Görüntüle   İndir

    HABER .doc Olarak İndir     Sıkıştırılmış .zip Olarak Tümünü İndir
Eklenme : 01 Nisan 2019 Pazartesi
Görüntülenme Sayısı : 395
Sayfayı Yazdır
Arkadaşınla Paylaş
Facebook ile paylaş Twitter ile paylaş
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim