English
العربية
Online
Hizmetler

HABER


TURGUTLU TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN GTO’YA ZİYARET


GTO BİZİM İÇİN "MODEL VE ÖRNEK" ODA…

 

Gaziantep'teki ticaret hayatını yerinde incelemek üzere şehrimize gelen Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) heyeti Gaziantep Ticaret Odası'nı ziyaret etti.

 

Gaziantep'teki ticaret hayatını yerinde incelemek üzere şehrimize bir gezi düzenleyen Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın ve Meclis Başkanı Yavuz Semizer başkanlığındaki heyet Gaziantep Ticaret Odası'nı ziyaret etti. Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve Meclis Başkanı Hilmi Teymur, ziyarette heyete Gaziantep'in sosyo-ekonomik yapısı ve Odanın çalışmaları ile ilgili bilgilendirme yaptı.

 

Ziyarette konuşan GTO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve Meclis Başkanı Hilmi Teymur, Odalar arası işbirliğinin önemine vurgu yaparak sosyal, kültürel, ekonomik ve ticari alanlarda yapılacak ortak çalışmaların Gaziantep'in yanı sıra Turgutlu'nun da gelişimine önemli katkılar sağlayacağını söylediler.

 

Odalar arasında böylesi iş birlikleri oluşturulmasının kentlerin yanı sıra ülkemizin de kalkınmasına önemli katkılar sağlayacağını belirten GTO Başkanları, her türlü işbirliğine hazır olduklarını belirttiler.

 

Gaziantep Ticaret Odası ile Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası arasında yapılacak ortak çalışmaların da ele alındığı ziyarette, kendilerine gösterilen misafirperverlikten dolayı GTO Başkanlarına teşekkür eden TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın ve Meclis Başkanı Yavuz Semizer, Gaziantep'i ticari ve sınai hayatta; Gaziantep Ticaret Odası'nı ise yapılan çalışma ve projelerinden ötürü kendilerine "Model ve Örnek" aldıklarını belirttiler.  

 

TUTSO Başkanları bu iş gezisini Gaziantep'teki gelişmeleri yerinde görme açısından önemli bir fırsat olarak gördüklerini de sözlerine eklediler. ARAMA

DÖKÜMANTASYON


Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

    HABER .doc Olarak İndir     Sıkıştırılmış .zip Olarak Tümünü İndir
Eklenme : 25 Eylül 2018 Salı
Görüntülenme Sayısı : 813
Sayfayı Yazdır
Arkadaşınla Paylaş
Facebook ile paylaş Twitter ile paylaş
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim