Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Yeşil Dönüşüm Karneniz Hazır mı?

Yeşil Dönüşüm Karneniz Hazır mı?

YEŞİL DÖNÜŞÜM  

Sayın Üyemiz;

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) tarafından fonlanan ve Gaziantep Ticaret Odası tarafından yürütülen “Yeşil Teknoloji Koordinasyon Merkezi Projesi” sanayi ve hizmet sektörlerindeki işletmelerin yeşil teknolojiye geçiş sürecinde rekabet güçlerinin arttırılmasını ve ülke ekonomisinin büyümesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

 

“Yeşil Teknoloji Koordinasyon Merkezi Projesi” kapsamında, işletmelerin yeşil dönüşüm sürecinde eksiklerini tespit edip yeşil iş modeline uyum sürecinde ihtiyaçlarını belirleyebilecekleri bir çevrimiçi ihtiyaç tespit formu geliştirilmiştir. Söz konusu form işletmenizin yeşil dönüşüme ne derece hazır olduğunu, bu konuda işletmenin güçlü yönlerini ve güçlendirilmesi gereken alanları belirlemeyi amaçlamaktadır. Çalışmada yer alacak işletmelerin değerlendirmeleri Gaziantep Ticaret Odası Yeşil Teknoloji Koordinasyon Merkezi uzmanları tarafından yapılacak ve değerlendirme sonuçları işletmelere raporlanacaktır. Anket sonucunda yeşil dönüşüme gönüllü olan işletmelerimize EBRD tarafından destek verilecektir.

 

Yeşil Dönüşüm İhtiyaç Tespit Formuna aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

YEŞİL DÖNÜŞÜM BUTON  

Detaylı Bilgi için: 

Tel: 0 342 220 30 30 Dahili: 220

Uzman: Faik Nebi ÇALIŞ