Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Etkinlikler

SEMİNER: Sürdürülebilir Ekonomi İçin Karbon Ayak İzi Ölçümlemesi

PROGRAM

 

Sayın Üyemiz;

Ticari olarak herhangi bir hizmet ya da ürünün üretilmesi sürecinden tutun da yemek yeme, alışveriş yapma gibi gündelik hayattaki faaliyetlerimiz ve tüketimlerimiz neticesinde dünyada iz bırakıyoruz. Ama “Karbon Ayak İzi” adı verilen bu iz ne yazık ki gezegenimizin hızla ısınmasına sebep olarak doğal felaketler, kuraklık, biyoçeşitlilik kaybı ve de ticari kayıplar gibi pek çok sorunu beraberinde getiriyor. Bireyler ve kurumlar olarak bu olumsuz etkileri azaltmak için karbon ayak izimizin farkında olmamız büyük önem arz ediyor.

İşletmenizden geriye güzel bir iz kalmasının yolu hakkında konuşmak için sizi  Gaziantep Ticaret Odası Yenilenebilir Enerji Meslek Komitesi öncülüğünde düzenlenen “Sürdürülebilir Ekonomi İçin Karbon Ayak İzi Ölçümlemesi” konulu bilgilendirme seminerine davet ediyoruz.

 

Ücretsiz seminerimize katılmak için linki tıklayarak kayıt oluşturabilirsiniz.

KAYIT OL BUTONU WEB SİTESİ

 

 

Diğer Etkinlikler [Tüm Etkinlikler]