Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Fuarlar & İş Gezileri

NTO Almanya’ya İş Gezisi Düzenleyecek

Nizip Ticaret Odası tarafından bölgenin ve ilçenin ekonomisine katkı sağlamak, üyelerinin dış pazarlara açılmaları, ihracatlarını arttırmak, yeni ürün ve teknolojileri yerinde görme fırsatını sunarak fuarlara katılımlarını teşvik etmek ve Almanya ile iş birliği imkânlarının geliştirilmesi amacıyla 26-30 Ekim 2022 tarihleri arasında Almanya’nın Köln ve Düsseldorf şehirlerine yönelik bir ticaret heyeti programı düzenlenecektir.

 

Heyet programı kapsamında Almanya’nın Köln kentinde düzenlenecek olan Orgatec (Ofis Araçları, Ofis Ekipmanları, Ofis Mobilyaları ve Ofis Teknolojileri) Fuarı ziyaret edilecektir. Orgatec Fuarı, sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir uluslararası fuardır.

 

Ayrıca Heyet programı kapsamında firmalarımız ile Almanya firmaları arasında ikili görüşmeler, resmi kurum ve meslek kuruluşları ziyaretleri organize edilecektir. Etkinliğe katılacak firma sayısı yeterli çoğunluğa (en az 10) ulaştığı takdirde, KOBİ'lerimiz için Odamız tarafından KOSGEB Yurt Dışı İş Gezisi Desteği 'ne başvurulacaktır.

 

Başvurunun olumlu sonuçlanması halinde, söz konusu destek ile KOSGEB'den onay alan firmalarımızın konaklama, ulaşım ve rehberlik hizmetlerinin yüzde 60'lık kısmı KOSGEB tarafından karşılanacaktır.

 

Program için kontenjanımız sınırlı olup, katılım başvuru önceliğine göre belirlenecektir. Ziyaret Programı ve Katılım Bedeli İki kişilik Odada bir kişinin paket tur ücreti 1.300 EURO, Tek kişilik odada bir kişinin paket tur ücreti 1.480 EURO ve Vize ücreti 165 EURO’dur.

 

İlgili programa katılmak ve bilgi almak isteyen üyelerimizin 05 Eylül 2022 Pazartesi gününe kadar Dilek SÜZER DEMİR (Tel: 0342 517 10 11 Dâhili:139 E-Posta: d.suzer@nto.org.tr )  ile görüşmeleri gerekmektedir.

 

Program ve kayıt için tıklayınız: https://www.nto.org.tr/?duyuruid=4204

Diğer Geziler & Fuarlar [Tüm Geziler & Fuarlar]