Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

23 Nisan 2021 Cuma Tarihli Sokağa Çıkma Kısıtlaması

23 Nisan 2021 Cuma Tarihli Sokağa Çıkma Kısıtlaması

 

Sayın Üyemiz,

T.C. İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan 21.04.2021 tarihli genelge ile hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla resmi tatil olan Cuma gününü de kapsayacak şekilde genişletilmiştir. Genelgeye göre;

  • Sokağa çıkma kısıtlaması 22 Nisan Perşembe saat 19.00’da başlayacak 26 Nisan Pazartesi saat 05.00’te sona erecektir. 
  • Sokağa Çıkma Kısıtlamasından Muaf Olan Yerler Ve Kişiler Listesi daha önce yayınlanan (14 Nisan 2021) genelgede belirtilen liste ile aynıdır. 
  • Hafta sonu 10.00 - 17.00 saatleri arasında açık olan bakkal, market, kasap, manav ve kuruyemişçi ile şehirlerarası seyahat kısıtlamasına dair usul ve esaslar 23 Nisan Cuma günü de birebir uygulanacaktır. 
  • Genelgenin “Sokağa Çıkma Kısıtlamasından Muaf Yerler ve Kişiler Listesi” Ekinde yer alan işletmelerin, kısıtlama saatleri içerisinde çalışacak personeli için İZİN BELGESİNİ eksiksiz olarak doldurarak yetkili kişinin imzası ve kaşesi ile onaylaması gerekmektedir. İzin belgesi ile çalışılan firmanın onaylı faaliyet belgesi ve kişilerin ikamet belgesinin denetim görevlilerine sunulması zorunludur.

 

Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

GENELGE

KISITLAMADAN MUAF YERLER VE KİŞİLER LİSTESİ

İZİN BELGESİ