Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

COVID-19 KISMİ KAPANMA TEDBİRLERİ

COVID-19 KISMİ KAPANMA TEDBİRLERİ

Sayın Üyemiz,

14 Nisan 2021 tarihinde yayımlanan T.C. İçişleri Bakanlığı Genelgesi ile Covid­ -19 salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski yönetmek ve hastalığın yayılım hızını kontrol altında tutmak amacıyla  alınan iki haftalık kısmi kapanma tedbirlerini bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Merak ettiğiniz detaylar için genelgenin tamamına ve sokağa çıkma kısıtlamasından muaf yerler ve kişiler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

T.C. İçişleri Bakanlığı Kısmi Kapanma Tedbirleri Genelgesi

Sokağa Çıkma Kısıtlamasından Muaf Yerler ve Kişiler Listesi

 

NOT : Genelgenin “Sokağa Çıkma Kısıtlamasından Muaf Yerler ve Kişiler Listesi” Ekinde yer alan işletmelerin, kısıtlama saatleri içerisinde çalışacak personeli için işletme başlıklı kâğıdına İZİN BELGESİ düzenlemesi gerekmektedir. İzin Belgesinin ekine Genelge, Vergi Levhası, SGK Hizmet Dökümü vb. destekleyici belgelerin eklenmesinde fayda görülmektedir.

nisan tedbirler