Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

EĞİTİM: Dönüşen KOBİ Programı Dijital Dönüşüm Eğitimi

EĞİTİM: Dönüşen KOBİ Programı Dijital Dönüşüm Eğitimi

Dönüşen KOBİ Programı Dijital Dönüşüm Eğitimi

 

Standard Chartered Foundation tarafından finanse edilen, Youth Business International ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen Dönüşen KOBİ Programı, Covid-19 sebebiyle zorluk yaşayan KOBİ ve genç girişimcilerin teknoloji ve finans alanında dayanıklılıklarını artırmak amacıyla ücretsiz eğitimler, atölyeler ve podcast yayınları gerçekleştirmektedir. Eğitimlere katılan KOBİ ve genç girişimciler yılın son çeyreğinde düzenlenecek olan Ideathon, Girişimcilik Kampı ve Hızlandırıcı etkinliklerine dahil olup, hibe desteği kazanma şansı elde edecektir.

 

Program kapsamında düzenlenen Dijital Dönüşüm Eğitimi 18/04/2022 günü, saat 13.00’da gerçekleştirilecektir. 

  

Sen de dijital dünyadaki becerilerini artırarak dönüşen KOBİ’ler ve genç girişimciler arasında yerini almak istiyorsan Dijital Dönüşüm Eğitimi’ne HEMEN BAŞVUR! 

 

Kimler başvuruda bulunabilir? 

Eğitim, dijital dönüşüm konusunda kendini geliştirmeye hevesli KOBİ, girişimci ve girişimci adaylarının katılımına açıktır.  

 

Dijital Dönüşüm Eğitimi

  • KOBİ’ler için İnovasyon Kültürü
  • E-Ticaret
  • E-İhracat
  • Dijital Pazarlama

 

Eğitimin detayları nelerdir? 

  • Eğitim çevrim içi gerçekleştirilecektir.
  • Eğitime katılım ücretsizdir. 
  • Başvuruları olumlu sonuçlananlara geri dönüş yapılacak olup eğitim linki katılımcıların başvurularını yapmış oldukları e-mail adreslerine gönderilecektir.  

 

 

SON BAŞVURU TARİHİ: 17/04/2022 saat 23.59 

 

Proje hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve eğitim sürecine dair her türlü sorunuzun cevabı için donusenkobi@habitatdernegi.org adresine mail atabilirsiniz.  

 

Proje Hakkında 

Covid-19 pandemisi dünyayı sağlık krizi açısından etkisi altına almışken, pandeminin beraberinde getirdiği ekonomik sorunlar da derinleşerek devam etmektedir. Büyük firmalarla karşılaştırıldığında daha kırılgan bir piyasaya ve finansal yapıya sahip olan KOBİ’lerin, Covid-19 pandemisi döneminde dayanıklılıklarının artırılıp sürdürülebilirliklerinin sağlanması kaçınılmaz bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Standard Chartered Foundation tarafından finanse edilen, Youth Business International ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen Dönüşen KOBİ Programı, Covid-19 sebebiyle zorluk yaşayan KOBİ ve genç girişimcilerin teknoloji ve finans alanında dayanıklılıklarını artırmayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda, geçtiğimiz yıl Finansal Dönüşüm ve Dijital Dönüşüm eğitimleri verilmiş ve Girişimcilik Kampı ve Hızlandırıcı Programı’na dahil olup seçilen 5 KOBİ’ye hibe desteği verilmiştir. 2021 yılında 1000 kişiden fazla katılımcıya ulaşan Dönüşen KOBİ programı 2022 yılında da devam etmektedir.

 

*Yılın son çeyreğinde düzenlenecek olan Ideathon ve Girişimcilik Kampı’na katılıp hibe desteği alabilmek için proje kapsamında gerçekleştirilen eğitim oturumlarından en az birine katılım sağlamak zorunludur.

 

Son başvuru tarihi: 17 Nisan 2022 Pazar, saat 23:59 

 

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız...