Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Endonezya İle Muhtemel Bir Serbest Ticaret Anlaşması Akdedilmesi Anketi

Endonezya İle Muhtemel Bir Serbest Ticaret Anlaşması Akdedilmesi Anketi

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza iletilen 22.08.2022 tarihli yazıda, Ticaret Bakanlığı'nın 19.08.2022 tarihli ve 77380300 sayılı yazısına atıfta bulunarak;

Endonezya ile imzalanması muhtemel bir Serbest Ticaret Anlaşmasına ilişkin firmaların görüş ve değerlendirmelerine ihtiyaç duyulduğu açıklanarak, konu hakkında bir anket hazırlandığı belirtilmiştir.

Türkiye-Endonezya Kapsamlı Ekonomik Ortaklık Anlaşması (KEOA) müzakereleri, 5 Temmuz 2017 tarihinde başlamış olup bugüne kadar 4 müzakere turu gerçekleştirilmiştir. Gelinen nokta itibariyle, müzakerelere ilişkin ilgili paydaşların da katkılarıyla bir değerlendirme sürecine girilmiştir.

Bu çerçevede, firmalarımızın Endonezya ile imzalanması muhtemel bir Serbest Ticaret Anlaşmasına ilişkin görüş ve değerlendirmelerine ihtiyaç duyulmakta olup, söz konusu firmalarca doldurulmak üzere bir anket hazırlanmıştır.

 

7 Eylül 2022 tarihine kadar açık kalacak olan ankete ulaşmanız için linke tıklamanızı rica ederiz.

 

https://anketler.ticaret.gov.tr/index.cfm?ID=118