Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

ENHANCER Projesi İş Buluşmaları Hakkında

ENHANCER Projesi İş Buluşmaları Hakkında

 

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Uluslararası Göç Politikaları Geliştirme Merkezi (ICMPD) tarafından, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü koordinasyonuyla yürütülen “Sürdürülebilir Sosyo-Ekonomik Entegrasyon için Girişimcilik Kapasitelerinin İyileştirilmesi (ENHANCER) Projesi” kapsamında tekstil, hazır giyim, ayakkabı, gıda ve bu sektörleri bilişim, tasarım ve özellikle teknoloji, ürün ve iş modeli geliştirme yoluyla destekleyen yüksek katma değerli yaratıcı sektörlerde iş ilişkilerini kolaylaştırmak ve özellikle yeni pazarlama fırsatlarını keşfetmek için ulusal ve uluslararası şirketleri bir araya getirilmesi amacıyla, İş Dünyası Buluşmaları 30 Mart 2022 tarihinde Swissotel The Bosphorus’da gerçekleştirilecektir.

Etkinliğe katılım ve isteyen katılımcılar için stant açmak ücretsiz olup, başvuru formuna aşağıdaki linkten erişebilirsiniz:

(Başvuru formunu doldurmak zorunludur.)

 

Ayrıntılı Bilgi ve Program İçeriği İçin Lütfen Tıklayınız.