Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

GTO Mesleki Yeterlilik Merkezi Hasta Kabul Hizmetleri Sertifika Programı Düzenleyecek

GTO Mesleki Yeterlilik Merkezi Hasta Kabul Hizmetleri Sertifika Programı Düzenleyecek

GTO Mesleki Yeterlilik Merkezi Gedik Üniveristesi İş Birliğinde Hasta Kayıt Kabul-Tıp Sekreterliği ve Hasta Karşılama Personeline Yönelik Online Sertifika Programı Düzenliyor

GTO Mesleki Yeterlilik Merkezi (MYM), personel belgelendirme faaliyetlerinin yanı sıra bölgedeki talepler doğrultusunda düzenlediği uzaktan (online) eğitimlerle de bölgedeki işgücü kalitesini artırmaya devam ediyor.

Sağlık sektöründen gelen talepler neticesinde GTO MYM, hastanelerde, muayenehanelerde, sağlık ocaklarında, aile sağlığı merkezlerinde çalışan veya çalışacak hasta kabul işlemleri görevlileri için zorunlu olan eğitim programı için İstanbul Gedik Üniversitesi ile iş birliği yaptı.

Yapılan iş birliği kapsamında; GTO MYM ilk aşamada Hasta Kayıt Kabul-Tıp Sekreterliği ve Hasta Karşılama ( Yönlendirme ) Personeli eğitimleri düzenleyecek olup, eğitim sonrasında yapılacak olan sınavda başarılı olanlara üniversite rektörü onaylı ve e-devlet uygulamasından sorgulanabilir sertifika verilecektir.

 

Eğitim programı ve eğitim içeriği hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız...

 

İletişim: GTO Mesleki Yeterlilik Merkezi

(İncilipınar Mh. GTO Hizmet Kompleksi 4.kat)

Tel: 0552 832 88 27

Web: www.gtomym.com