Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

HAYDİ BÜYÜTELİM BU İŞİ!

HAYDİ BÜYÜTELİM BU İŞİ!

hadi büyütelim bu işi

 

Sayın Üyemiz,

AB finansmanı ile Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO), Uluslararası Göç Örgütü (IOM) ve T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı (AÇSHB) tarafından yürütülmekte olan Türk vatandaşları ve geçici koruma sağlanan yabancı girişimciler için KOBİ Güçlendirme ve Destek programının 3. faz çağrı süreci başlamıştır.

Program kapsamında uluslararası ticaret hacimlerini büyütmek adına en çok gelecek vaat eden proje fikirlerine sahip küçük ve orta ölçekli işletmeler 50.000 TL’lik mikro hibe ve danışmanlık desteği almak üzere seçilecektir.

Danışmanlık desteği ile KOBİ yöneticilerine Stratejik Yönetim, İnovasyon ve Uluslararası Pazarlara Rekabetçi Yöntemlerle Açılma konusunda gerekli farkındalık, bilgi ve becerilerin kazandırılması hedeflenmektedir. 

Program çerçevesinde bugüne kadar 88 Firmaya Uluslararası Ticaret Merkezi  sertifika sahibi iş danışmanlarınca mentörlük desteği ve her bir firmaya 50.000 TL hibe verilmiştir.

Son başvuru tarihi 12 Mayıs 2021 olup, başvuru için gerekli tüm bilgilere https://www.buyutelimbuisi.org  adresinden ulaşabilirsiniz.