Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

KİMYASAL DEĞERLENDİRME UZMANI YENİ DÖNEM EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR

KİMYASAL DEĞERLENDİRME UZMANI YENİ DÖNEM EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR

KİMYASAL-DUYURU GÖRSELİ

 

 
GTO MESLEKİ YETERLİLİK MERKEZİ'NDE KİMYASAL DEĞERLENDİRME UZMANI
YENİ DÖNEM EĞİTİMLERİ  BAŞLIYOR!

Sayın Üyemiz,

Üretim yaptığı alanda Kimyasal madde kullanan ve İthal eden firmaların kimyasallarını Bakanlığın sistemine kayıt edebilmeleri için; “Kimyasal Değerlendirme Uzmanı” belgesi olan kişiler tarafından Güvenlik Bilgi Formlarını hazırlatmaları gerekmektedir.

"Kimyasalların Kaydı, Değerlendirilmesi, İzni ve Kısıtlanması Hakkında Yönetmelik"  kapsamında 1 ton ve üzeri kimyasal üreten ve ithal edenlerin ilgili bakanlıktan söz konusu kimyasal maddeye ait kayıt numarası almadığı takdirde faaliyetine devam edemeyecekleri ifade edilmektedir.

GTO Mesleki Yeterlilik Merkezi, Kimyasal Değerlendirme Uzmanı alanında eğitim ve belgelendirme yetkisine sahip bölgenin tek sivil toplum kuruluşudur.

Ekli dosyada detaylarını bulabileceğiniz söz konusu eğitimlere katılarak Kimyasal Değerlendirme Uzmanı belgesine sahip olabilmek için, 22 Temmuz 2024 - 31 Temmuz  2024 tarihleri arasında gerçekleşecek olan eğitime katılım için  başvurular başlamış olup, kısıtlı sayıdaki kontenjanda yerinizi alabilirsiniz.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

 

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

İlgili Uzman: ESRA SEYYAR

Tel: 0 342 220 30 30 (379)

Whatsapp Hattı: 0552 832 88 27