Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

KİMYASAL DEĞERLENDİRMEDE 5. ETAP EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR

KİMYASAL DEĞERLENDİRMEDE 5. ETAP EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR

Sayın Üyemiz,

Üretim yaptığı alanda Kimyasal madde kullanan ve İthal eden firmaların kimyasallarını Bakanlığın sistemine kayıt edebilmeleri için; “Kimyasal Değerlendirme Uzmanı” belgesi olan kişiler tarafından Güvenlik Bilgi Formlarını hazırlatmaları gerekmektedir.

Kimyasalların Kaydı, Değerlendirilmesi, İzni ve Kısıtlanması Hakkında Yönetmelik"  kapsamında 31.12.2023 tarihine kadar 1 ton ve üzeri kimyasal üreten ve ithal edenlerin söz konusu kimyasal maddeye ait Bakanlıklarından kayıt numarası almadığı takdirde faaliyetine devam edemeyecekleri ifade edilmektedir.

 

GTO Mesleki Yeterlilik Merkezi (GTO MYM), Kimyasal Değerlendirme Uzmanı alanında üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda 24 Temmuz 2023 - 2 Ağustos 2023 tarihleri arasında eğitimlerine başlayacaktır

 GTO Mesleki Yeterlilik Merkezi, Kimyasal Değerlendirme Uzmanı alanında eğitim ve sınav yapma yetkisine sahip bölgenin tek sivil toplum kuruluşudur.

Söz konusu eğitimlere katılarak Kimyasal Değerlendirme Uzmanı belgesine sahip olabilmek için kısıtlı sayıdaki kontenjanda yerinizi almanızı önemle rica ederiz.

 

Eğitim tarihleri ve süresi;

Eğitimler 24 Temmuz – 2 Ağustos Tarihleri arasında 8 gün (64 saat) şeklinde olacaktır. Eğitim sonunda yapılacak olan sınavdan başarılı olan adaylar Kimyasal Değerlendirme Uzmanı sertifikası almaya hak kazanacaklardır.

Eğitime ve sınava katılabilmek için;

  • Kimya, biyoloji veya çevre bilimleri ile ilgili Fen/Fen Edebiyat Fakültelerinin veya Mühendislik Fakültelerin lisans bölümlerinin birinden mezun olunması gerekmektedir. (tecrübe şartı aranmamaktadır.)
  • Üniversitelerin diğer lisans programlarından mezun olup, kimyasallara ilişkin üretim, laboratuvar, kalite kontrol veya kimyasalların yönetimi alanında en az 5 yıl çalışmış olunması gerekmektedir.

Bu bağlamda Kimyasal Değerlendirme Uzmanı için kısıtlı kontenjan ile eğitim ve sınavlarımız için başvurularınızı yapmanızı önemle rica ederiz.

 

EĞİTİM ÜCRETİ

 SINAV ÜCRETİ

  

    Kimyasal Değerlendirme Uzmanı

 

5.000,00 TL +KDV

 

1.500,00 TL + KDV

 

KAYIT OL BUTONU WEB SİTESİ

Detaylı Bilgi İçin: 

Tel: 0552 832 88 27

E-mail: irembilir@gaziantepdestek.com.tr

Web: www.gtomym.com

Adres: GTO Mesleki Yeterlilik Merkezi (İncili pınar Mah. GTO hizmet binası 4.kat)