Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

KOBİ’lerin Dijital Dönüşümünün Desteklenmesi: E-Karne Anket Çalışması

KOBİ’lerin Dijital Dönüşümünün Desteklenmesi: E-Karne Anket Çalışması

Sayın Üyemiz;

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza iletilen yazıda; Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı(TEPAV) tarafından Türkiye’de faaliyette bulunan KOBİ’lerin dijital dönüşümünün desteklenmesi amacıyla “KOBİ’lerin E-Karnesi” projesi başlatıldığı bildirilmektedir.

Proje kapsamında; KOBİ’lerin dijital dönüşüm sürecini hızlandırmak amacıyla, firmalara bilgi teknolojilerine ilişkin farkındalık, altyapı, müşteri ile ilişkiler, satış ve pazarlama, işletme yönetimi, ödeme yönetimi, bilgi teknolojileri becerileri ve insan kaynağı, üretim yönetimi ve ürün geliştirme, tedarik zinciri, dijital güvenlik başlıklarından oluşan 15 dakikalık bir çevrimiçi anket uygulanmaktadır.

Söz konusu anket sorunlarına verilecek olan cevaplar, bu alt dijitalleşme başlıklarına göre skorlar üretmekte ve firmaların kendilerini aynı sektör ve büyüklükteki diğer işletmelerle kıyaslamasına imkan vermektedir. Bu skorlar kullanılarak, firmaya özgü olarak üretilen E-Karne’de ayrıca, firmanın dijital dönüşüm sürecini hızlandıracak dijital çözümler ve kamu destekleri sunulmaktadır.

İl ve Oda/Borsa düzeyinde güncel olarak dijitalleşme düzeyiyle ilgili mevcut durum ve ihtiyaçların tespit edilmesi ve KOBİ’lerin dijital dönüşüm süreçlerine destek olunması için önem arz eden ankete https://kobiekarne.tepav.org.tr adresinden ulaşılabilmektedir.