Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

LİMAKPORT TANITIM TOPLANTISI - MARDİN

LİMAKPORT TANITIM TOPLANTISI - MARDİN

Limakport, TCDD Genel Müdürlüğü’ne ait İskenderun Limanı’nın işletme hakkını 30.12.2011 tarihinden itibaren 36 yıl sure ile devir almasına müteakip limanda ilk aşamada yapılan kapsamlı yatırımlar ile İskenderun Limanı 1 milyon TEU konteyner kapasitesine ulaştırılmıştır. Ayrıca, limanın kapasitesi sırasıyla 2.  aşamada 1,3 milyon TEU kapasiteye üçüncü aşamada 3 milyon TEU kapasiteye ulaştırılması planlanmaktadır.

Limakport İskenderun limanına 14 taşıma hattı aktif olarak uğrak yapmaktadır. Limandan 2si Orta Doğu, 2 tanesi Avrupa, 1 tanesi Amerika olmak üzere; 5 adet gemi direkt servis, 6 adet de feeder servisi bulunmaktadır ve bu servisler dünyanın birçok bölgesindeki limanlara erişebilme imkânı sağlamaktadır.

Bu bağlamda, Habur sınır kapısına Türkiye’nin en yakın limanı olan Limakport İskenderun limanının Irak transit taşımaları için sunmuş olduğu hizmetler ve mail avantajlar ile ilgili bilgilendirme ve iş birliği toplantısına Gaziantep Ticaret Odamızın tüm değerli üyeleri davet edilmiştir.

Saygılarımızla,

 

Organizasyon Yeri: RAMADA (ERDOBA) OTEL/ MARDİN

Organizasyon Tarihi: 15 Şubat 2020 Cumartesi

Başlama Saati: 14.00