Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

SAVUNMA SANAYİİ YATIRIM,TEDARİK VE  İŞ BİRLİĞİ GÜNLERİ

SAVUNMA SANAYİİ YATIRIM,TEDARİK VE  İŞ BİRLİĞİ GÜNLERİ

Sayın Üyemiz,

Gaziantep Sanayi Odası tarafından başlatılan "Gaziantep Sanayisinin Teknolojik Dönüşümü" projesi kapsamında, İlimizin Savunma Sanayi sektörüne yönelik üretim yapma kapasitesini artırmak ve sanayimizin katma değerli üretim yapmasını sağlamak amacıyla; Gaziantep Sanayi Odası, İpekyolu Kalkınma Ajansı(İKA) ve Savunma Sanayii Başkanlığı(SSB) iş birliğiyle13-14 Ekim 2021 tarihlerinde "SAVUNMA SANAYİİ YATIRIM, TEDARİK VE  İŞ BİRLİĞİ GÜNLERİ" etkinliği düzenlenecektir.

Gerçekleşecek olan 2 günlük etkinlikte; Savunma Sanayii Başkanlığınca ihtiyaç duyulan ve Gaziantep'te yapılması planlanan 13 konuda yatırım önerileri ve tedarik planlamaları firmalara sunulacak, bu yatırımlarla ilgili teşvik ve destek mekanizmaları anlatılacak, firmaların SSB ve ana yüklenicilere tedarik yöntemleri konusunda bilgilendirmeler yapılacaktır. Etkinlik kapsamında, SSB ile Ana Yüklenici Firmaları(MKE, Tübitak SAGE, Aselsan, Havelsan, Roketsan, TUSAŞ, STM, TEI, FNSS, BMC) Gaziantepli işletmelerimizle bir araya getirilerek iş birliği yapmaları için  ikili görüşmeler de sağlanacaktır.

Etkinliğe katılım için "Katılım Formu"nun doldurularak  Gaziantep Sanayi Odasına faks (230 16 82) veya mail (veysel@gso.org.tr) yoluyla gönderilmesi gerekmektedir.

Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz...

Yer: Divan Otel
Etkinlik Tarihi: 13 - 14 Ekim 2021
Detaylı Bilgi için: 221 09 00 dahili(238 veya 342)

FİRMA KATILIM FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

PROGRAM DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ