Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Standardizasyon Sisteminin Geliştirilmesi ve Farkındalığın Artırılmasına Yönelik Teknik Yardım Projesi Bilgilendirme Semineri

Standardizasyon Sisteminin Geliştirilmesi ve Farkındalığın Artırılmasına Yönelik Teknik Yardım Projesi Bilgilendirme Semineri

Standartlara Yön Ver Gaziantep Semineri Online Davetiye-01~1  

 

Değerli üyelerimiz,

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti ortak finansmanıyla Türk Standardları Enstitüsü (TSE) tarafından yürütülen "Standardizasyon Sisteminin Geliştirilmesi ve Farkındalığın Artırılmasına Yönelik Teknik Yardım Projesi" Standartlara Yön Ver! farkındalık kampanyası kapsamında düzenlenen bilgilendirme semineri 15 Eylül 2021 Çarşamba günü 09.30- 15.00 saatleri arasında Double Tree by Hilton’da düzenlenecektir.

Projemiz, ülkemizdeki standardizasyon çalışmalarına çağdaş ve profesyonel bir yaklaşım getirmeyi amaçlamakta; bu kapsamda kurulum çalışmaları devam eden Çevrimiçi Standardizasyon Platformu yoluyla, standardizasyon sistemini ülke geneline yaymayı, etkinliğini, verimliliğini ve paydaş katılımını iyileştirerek standardizasyon konusunda kamuoyu bilincini oluşturmayı hedeflemektedir.

Bu bağlamda, ürün ve hizmetlerin kalite standartlarını oluşturmak için tüketicilerin, sanayicilerin ve üniversitelerin katkısının önemini vurgulamak, görüş ve önerilerini almak ve söz konusu platformu tanıtmak amacıyla düzenlediğimiz seminerimize katılımınızdan büyük memnuniyet duyarız.

Elektronik davetiyemiz ekte bilginize sunulmuştur. Ekin yüklenmemesi halinde 
buraya tıklayarak davetiyemizi görüntüleyebilirsiniz. 

Katılımınızı bildirmek için 
ilayda.karakapici@wygprojects.com adresine mail atabilir veya +90 549 800 64 76 numaralı telefonu arayabilirsiniz.


Her türlü sorunuz için;
İlayda Karakapıcı,
ilayda.karakapici@wygprojects.com +90 549 800 64 76

 

Not:     *Seminere katılım ücretsizdir.

**İçişleri Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu 'PCR testi zorunluluğu” konulu genelgeye istinaden seminere katılım öncesinde HES Kodu kontrolü yapılacaktır. Yine aynı genelgeye istinaden aşılarını tamamlamamış, hastalık geçirmemiş veya en geç 48 saat öncesinde alınmış negatif PCR test sonucu ibraz etmeyen katılımcıların etkinliğe katılması mümkün olmayacaktır. Seminerin yapılacağı otelde sorun yaşamamanız adına belirtilen hususlara dikkat etmenizi rica ederiz.