Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

TOPLANTI: Yeşil Zirve

TOPLANTI: Yeşil Zirve

 

Sayın Üyemiz,

Avrupa Birliği’nin, iklim değişikliği çerçevesinde ortaya koyduğu Yeşil Mutabakat stratejisinin, sanayicilerimiz tarafından en doğru şekilde anlaşılması ve olası tehditlerin bertaraf edilerek, sanayimizin gelişimi için bir fırsata dönüştürebilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Ülkemiz,  güçlü sanayisi, AB pazarına yakınlığı, yüksek üretim kalitesi ve nitelikli işgücüyle, üretim yapısında ve toplumsal yaşamda önemli değişimlere sebep olması beklenen Yeşil Mutabakata hızlı bir şekilde uyum sağlayabilecek ülkelerin başında gelmektedir.

Yeşil Mutabakat ile ilgili olarak sanayicilerimizin karşı karşıya kaldığı risk ve fırsatların geniş kapsamlı olarak değerlendirileceği, T.C. İklim Değişikliği Baş Müzakerecisi ve T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Bakan Yardımcısı  Sn. Prof.Dr. Mehmet Emin BİRPINAR’ ın Ana Konuşmacı olduğu ve Adana Sanayi Odası ile Alman Uluslararası İşbirliği Kurumu (GİZ) işbirliğinde düzenlenecek olan Yeşil Zirve başlıklı etkinliğimiz, 15 Mart 2022 tarihinde Adana Sheraton Oteli’nde gerçekleştirilecektir.

Türk sanayisinin yeşil dönüşümü ve sonrasında gündeme gelebilecek olası değişimlerin tartışılacağı ve eş zamanlı olarak YouTube üzerinden canlı olarak yayınlanacak olan Yeşil Zirve etkinliğini bilgilerinize sunarız. 

 

KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ

 Yeşil Zirve Davetiye