Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

Türkiye-Irak İş, Yatırım ve Müteahhitlik Forumu

Türkiye-Irak İş, Yatırım ve Müteahhitlik Forumu

Sayın Üyemiz,

T.C. Ticaret Bakanlığı ev sahipliğinde, Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) ve Irak Ticaret ve Sanayi Odaları Federasyonu (FCCI) iş birliğinde, Dış ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) organizasyonunda; T.C. Ticaret Bakanı Sn. Mehmet Muş ve Irak Ticaret Bakanı Sayın Dr. Alaa Ahmed Hassan Obaid’in teşrifleriyle “Türkiye-Irak İş, Yatırım ve Müteahhitlik Forumu”  gerçekleştirilecektir. 

19 Kasım 2021 tarihinde İstanbul Wyndham Grand Levent Otel’de Irak Cumhuriyeti ve IKBY kamu yetkilileri ve özel sektör temsilcilerinin de yer alacağı İş Forumu’nda proje sunumları, paneller ve ikili iş görüşmelerinin yanı sıra ilgili Iraklı kurumların yetkilileriyle G2B görüşmeleri gerçekleştirme imkanı olacaktır.

Bahse konu İş Forumu’na; Gıda & Gıda İşleme, Tarım, Üretim Makinaları, Sağlık, İnşaat, Altyapı, Yapı Malzemeleri, Savunma Sanayi, Lojistik, Finans ve Bankacılık, Mobilyacılık, Enerji, Havayolu Taşımacılığı, Medikal, İlaç, Giyim & Tekstil ve Petrol & Akaryakıt sektörlerinden Türk ve Iraklı firmaların katılım sağlaması öngörülmektedir.

Anılan İş Forumu’na katılım sağlamak isteyen firmalarımızın, aşağıda yer alan katılım formunu en geç 16 Kasım 2021 Salı günü saat 17.00’ye kadar eksiksiz doldurarak kayıt olmaları gerekmektedir.

 

KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ

İŞ FORUMU PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ