Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

WEBİNAR: Marka Şehir Gaziantep Yerli Üretim ve Patentlerin Ekonomiye ve İhracata Katkısı

WEBİNAR: Marka Şehir Gaziantep Yerli Üretim ve Patentlerin Ekonomiye ve İhracata Katkısı

1 milyon patent hedefinin yeni durağı Gaziantep

Sayın Üyemiz,

26 Nisan Dünya Fikri Mülkiyet Günü ve Patent Haftası tüm dünyada fikri mülkiyet bilincini artırmak ve farkındalık oluşturmak için çeşitli etkinliklerle kutlanmaktadır. Ülkemizin de üyesi olduğu WIPO - Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü bu yıl için “Fikri Mülkiyet ve KOBİ: Fikirlerinizi Pazara Taşıyın” temasını belirlemiştir.

Türkiye Patent Hareketi Platformu ve Adres Patent iş birliğiyle hem 26 Nisan Dünya Fikri Mülkiyet Günü ve Patent Haftası etkinlikleri kapsamında hem de Türkiye’nin 1 Milyon Patent hedefine ulaşması adına patent bilincini artırmak, farkındalık oluşturmak ve ülkemizin patent sayısının artmasına katkı sağlamak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Bu etkinliklerde bu yıl özellikle “Patentlerin Ticarileştirilmesi ve Ekonomik Değere Dönüştürülmesi" konuları işlenecek.

Bu minvalde, Türkiye Patent Hareketi Platformu olarak Gaziantep Sanayi Odası, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Gaziantep İl Müdürlüğü ve Adres Patent iş birliğinde “Marka Şehir Gaziantep Yerli Üretim ve Patentlerin Ekonomiye ve İhracata Katkısı” konulu online etkinlik, Dünya Gazetesi Yayın Kurulu Başkanı Sn. Dr. Şeref OĞUZ’un moderatörlüğünde 21 Nisan 2021 Çarşamba günü 14.00 ila 16.00 saatleri arasında kamu, üniversite ve reel sektördeki birçok oyuncunun katılımıyla gerçekleştirilecek. 

Zoom üzerinden gerçekleştirilecek etkinliğe konuşmacı olarak Türkiye Patent Hareketi Platformu Başkanı Sn. Av. Ali ÇAVUŞOĞLU, Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Adnan ÜNVERDİ, Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mehmet Tuncay YILDIRIM, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Gaziantep İl Müdürü Sn. Mustafa TAŞDEMİR, Adres Patent Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Av. Ali YÜKSEL, Gaziantep OSB Teknokent Genel Müdürü Sn. Ekrem TEKİN katılacak.

Türkiye Patent Hareketi Platformu youtube kanalından canlı yayınlanacak olan programa aşağıdaki linkten kayıt yaptırabilirsiniz.

KAYIT FORMU