Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Etkinlikler

KÖPRÜLÜ VİNÇ OPERATÖRÜ-MESLEKİ YETERLİLİK SINAVLARI

KÖPRÜLÜ VİNÇ OPERATÖRÜ ALANINDA MESLEKİ YETERLİLİK SINAVLARI

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından belirlenen tehlikeli ve çok tehlikeli mesleklerde çalışanların mesleki yeterlilik belgeleri almaları zorunlu hale getirilmiş olup, Belge almaya hak kazananların sınav ücretleri 31 Aralık 2019’a kadar işsizlik sigorta fonundan karşılanacaktır.

Odamız bünyesinde faaliyet gösteren Mesleki Yeterlilik Merkezimiz ile GSO-MEM(Gaziantep Mesleki Yeterlilik Sınav Belgelendirme Danışmanlık A.Ş.) iş birliğinde Köprülü Vinç Operatörü (Seviye-2) alanında Mesleki Yeterlilik sınavları yapılacak olup, kazananlara belgeleri verilecektir.

Bu çerçevede, yukarıda bahsi geçen alanda sınavlara girerek mesleki yeterlilik belgesi almak isteyen çalışanların Odamız Yetkilileri ile iletişime geçmelerini rica ederiz.

Saygılarımızla,

AYRINTILI BİLGİ 

Köprülü Vinç Operatörü Alanlarına MYM Sınavları    0 (342) 220 30 30 / 126-125-123      Köprülü Vinç Operatörü Alanlarına MYM Sınavları  Son Başvuru Tarihi : 18 Eylül 2019, Çarşamba Saat:17.00

E-mail        : info@gtomym.com

Web Sitesi : http://www.gtomym.com

Adres: GTO Mesleki Yeterlilik Merkezi (İncilipınar Mh. GTO hizmet binası 4.kat)

Diğer Etkinlikler [Tüm Etkinlikler]