Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Etkinlikler

Triko Tasarım Uzmanları Yetiştiriyoruz!

Sayın Üyemiz, 

 

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) işbirliğinde, yetişmiş işgücü ihtiyacı bulunan triko sektörüne, nitelikli eleman yetiştirmeye yönelik örme ve desen mesleki eğitimleri düzenlenecektir. Bu faaliyet UNHCR tarafından yürütülmekte olan “Suriye Mülteci Krizinin Etkilerini Hafifletmek için Türkiye'deki Ulusal Kurumların Desteklenmesi” projesi kapsamında gerçekleştirilmektedir.  

 

Yerel ve Suriyeli işgücüne yönelik verilecek eğitimler; 01 Eylül 2021, Çarşamba - 12 Ekim 2020, Salı günlerini kapsayan dönemde toplam 6 Hafta boyunca Hacı Sani Konukoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleşecektir. Proje kapsamında asgari katılım süresini sağlayan katılımcılara eğitim sonunda günlük 30 TL iaşe bedeli ve katılım belgesi verilecektir. 

 

Son başvuru tarihi 26 Ağustos 2020, Perşembe günü saat 17.00 olup, eğitime katılmak isteyen ilgililerin başvuru formunu doldurmaları rica olunur. 

Saygılarımızla,

 

Hasan Baran UÇANER

Genel Sekreter      

 

Detaylı Bilgi 

Subhi ARABO

Telefon: 220 30 30 (322) 

E-posta: subhiarabo@gto.org.tr

 

KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ

Diğer Etkinlikler [Tüm Etkinlikler]