Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Etkinlikler

“Yeni Hayaller, Girişimci Fikirler” Ödüllü Girişimci İş Fikirleri Proje Yarışması Finali

WEB

Sayın Üyemiz;

Gazi şehrimizde girişimcilik eko-sistemi oluşturmak ve girişimciliği desteklemek amacıyla Odamız koordinatörlüğünde faaliyetlerini yürüten TOBB Gaziantep Genç Girişimciler Kurulunca düzenlenen “Yeni Hayaller Girişimci Fikirler” temalı girişimci iş fikirleri proje yarışmasının finali, 7 Haziran 2023 Çarşamba günü saat 14.00’da Odamızın ev sahipliğinde gerçekleşecek.

 Toplam 120 başvurunun yapıldığı yarışmada 32 proje ön elemeden geçerek yarı finale kalmış, TOBB Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu üyelerinden oluşan seçici kurulun titiz ve hassas çalışmaları sonucunda 7 finalist proje belirlenmiştir.

 Gaziantep’imizin saygın yükseköğretim kurumları Hasan Kalyoncu Üniversitesi ile SANKO Üniversitesinin Kıymetli Rektörleri ile Gaziantep Ticaret Odası, Gaziantep Sanayi Odası ve Gaziantep Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlarının ve TOBB Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu Onursal Başkanının jüri üyesi olarak yer alacağı final programında 7 finalist kıyasıya yarışacak ve projelerini anlatacak.

 07 Haziran 2023 Çarşamba günü saat 14.00’da başlayacak olan yarışmamızın final programında sizi de aramızda görmeyi umuyoruz.

Yer: Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Oditoryum

Tarih - Saat: 07.06.2023 / 14.00

KAYIT OL BUTONU WEB SİTESİ