Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

Haberler

GETHAM’DA SIRA DIŞI ETKİNLİK

Gaziantep Ticaret Odası bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ve Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonunca finanse edilen Gaziantep AB Bilgi Merkezi organizasyonuyla, 6 grubun “tasarım” kampına girdiği “AutoMechaton” bugün yapılan açılış töreniyle başladı.

Acıoğlu: İcat çıkartın, hayal edin…

3 Gün Sürecek Tasarım Maratonu Start Aldı

Gaziantep Ticaret Odası bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ve Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonunca finanse edilen Gaziantep AB Bilgi Merkezi organizasyonuyla, 6 grubun “tasarım” kampına girdiği “AutoMechaton” bugün yapılan açılış töreniyle başladı.

Gaziantep AB Bilgi Merkezi yürütücülüğünde, TOBB Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu ve GETHAM iş birliğiyle düzenlenen etkinlik kendi alanında Gaziantep’te bir ilk olma özelliği taşıyor.

“AutoMechaton” etkinliğinde 3 gün boyunca kamp yapacak gruplar final gününde otomotiv sektörüne yönelik yenilikçi tasarımlarının sunumunu gerçekleştirecek. Jürinin kararıyla birinci olan gruba da 2500 TL ödül verilecek.

Etkinliğin açılış töreninde konuşan GTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve GETHAM Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Acıoğlu, böyle bir etkinliğin Gaziantep’te ilk kez gerçekleştirildiğini ve otomotiv sektöründe yenilikçi fikirlere ihtiyaç duyduklarını dile getirdi.

Gelecek için gençlere hayal kurdurmaları gerektiğini vurgulayan Acıoğlu, “Bizim zamanımızda farklı bir iş yaptığımızda, bir fikir ürettiğimizde icat çıkartmayın derlerdi. Bugün tam tersini söylüyoruz. İcat çıkartın, hayal edin arkadaşlar. Biz bunun için hayallerinizle buraya, GETHAM’a gelin diyoruz. Burada her türlü imkân sizlere sunuluyor. Hayalinizle gelin, ürününüzle gidin anlayışını benimsiyoruz ” dedi.

TOBB Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı İbrahim Sarıca da  “Yeni yönetim olarak bir çok proje düşünüyoruz. Bu projeleri düşünürken de olabildiğince seçici davranmaya çalışıyor, sonuç odaklı hareket etmek için çaba sarf ediyoruz. AutoMechaton da böyle bir proje… Nasıl sonuçlanacağı, kimin hangi tasarımla kazanacağı hepimizde büyük bir merak uyandırıyor. Bunun gibi birçok projeye imza atarak şehrimiz gençliğine dokunmaya, katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Diğer Haberler [Tüm Haberler]