Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Haberler

GÖREV EDİNDİK!

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve Meclis Başkanı M. Hilmi Teymur, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetimizin 99’uncu yılı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

GÖREV EDİNDİK!

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve Meclis Başkanı M. Hilmi Teymur, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetimizin 99’uncu yılı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

GTO Başkanları yayımladıkları mesajda, “Gaziantep Ticaret Odası Meclisi olarak, temsil ettiğimiz binlerce iş insanımızla birlikte, Gazi Mustafa Kemal’den aldığımız emaneti, cumhuriyetimizi korumayı ve yaşatmayı görev edindik!” dedi.

Cumhuriyetin milli mücadelenin bir mükafatı olduğunu belirten GTO Başkanları, “Milletimizi Anadolu’dan söküp atma planları yapan düşman devletlerine verdiğimiz en güçlü cevap Kurtuluş Savaşı olmuştur. Büyük zorluklara, yokluklara, imkânsızlıklara rağmen necip milletimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde zafere ulaşmayı başarmıştır. Bu zaferin sonucunda asil milletimizin mükâfatı da Cumhuriyet olmuştur. Cumhuriyet, özgürlük demektir, imkân demektir. Cumhuriyet aydınlıktır, gelişmişliktir… Ata’mızın dediği gibi ‘Cumhuriyet, kendisine bağlı olanları en ileri aşamalara götüren imkânları verir.’ ifadelerini kullandı.

Güçlü bir Türkiye için güçlü bir Cumhuriyet için en önemli işlerinin ekonomi olduğunu vurgulayan Başkanlar, şunları kaydetti:

“Ata’mızın her bir adımı, her bir sözü, her bir icraatı bizler için yol göstericidir. ‘Türk milleti, bütün tarihinde savaş meydanlarında birçok zafer taçları giymiştir. Bununla övünür, daima övünecektir. Ancak, bu övünç tacını daha çok süsleyerek milletin başında tutabilmek için, diğer bir alanda da kesinlikle başarılı olması gerekir; o da ekonomidir.’ sözünde de işaret ettiği gibi olmazsa olmazımız ekonomik başarılardır. Ecdadımızın emanetini, mirasını korumanın başlıca yolu güçlü bir ekonomi için durmaksızın üretmek, çalışmak ve azmetmektir. GTO olarak 99 yıldır şiarımız bu olmuştur. Bu bilinçle görevde olduğumuz, olacağımız süre boyunca Türkiye Cumhuriyeti için, memleketimiz için ekonomik değer yaratacak projelere, işlere imza atmaya; Ata’mızın bıraktığı emaneti ilelebet payidar kılmaya tüm enerjimizle devam edeceğiz. Cumhuriyet değerlerine, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerine sıkı sıkıya bağlı kalacak, yılmaz savunucusu olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mızı ve Cumhuriyetimizin 99’uncu yılını sevinçle, gururla kutluyor; Ata’mızı, silah arkadaşlarını, tüm şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve derin bir saygıyla y3ad ediyoruz. Yaşasın Cumhuriyet var olsun Türk milleti…”

Diğer Haberler [Tüm Haberler]