Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

Haberler

GTO BAŞKANI YILDIRIM TİCARET ODALARI KONSEY BAŞKAN YARDIMCILIĞINA GETİRİLDİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) seçimli 74. Genel Kurulu'nda Ticaret Odaları Konseyine seçilen Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Başkanı Tuncay Yıldırım, Ticaret Odaları Konsey Başkan Yardımcılığına seçildi.

 

Geçtiğimiz günlerde Ankara'da gerçekleştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) seçimli 74. Genel Kurulu'nda Ticaret Odaları Konseyine seçilen Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, Konsey Başkan Yardımcılığına seçildi.

 

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildiği 74. Genel Kurulun ardından seçilen Ticaret Odaları Konseyi ilk toplantısını TOBB Birlik Merkezinde yaptı.  Görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda TOBB Ticaret Odaları Konseyi başkan ve başkan yardımcılarını belirlendi. Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran'ın Konsey başkanı seçildiği ilk toplantıda Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, konsey başkan yardımcılığına getirildi.

 

GTO BAŞKANI YILDIRIM " YENİ DÖNEM TÜM ODA VE BORSA CAMİASINA HAYIRLI OLSUN"

 

GTO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, yeni dönemin tüm oda borsa camiası ile Türk özel sektörüne hayırlı olmasını diledi.  

 

TOBB Ticaret Odaları Konseyinin Birlik Merkezinde gerçekleştirdiği ilk toplantıda Konsey Başkan Yardımcılığına seçilen GTO Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım toplantı sonrasında yaptığı açıklamada

 

" TOBB'un 74. Genel Kurulu'nu camiamızın büyüklüğüne yakışır bir şekilde tamamladık. Genel Kurulda desteğini eksik etmeyen Odamızın tüm delegelerine, Yönetim Kurulu'na, meclis başkanlık divanına, meclis üyelerine, her görevimizde yanımızda yer alarak her türlü desteği veren diğer paydaşlarımıza teşekkür ediyorum.

 

TOBB'un yeni döneminde üstlendiğimiz görev çerçevesinde kentimizin ve Odamızın yararı için görevimizi en iyi şekilde yerine getirme gayreti içinde olacağız. Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşu olan camiamız TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun önderliğinde yeni hedeflerle ülkemiz için başarılı çalışmalara imza atacaktır. Yeni dönemin tüm camiamız için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

Diğer Haberler [Tüm Haberler]