Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Haberler

GTO BAŞKANLARINDAN BAYRAM KUTLAMASI

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve Meclis Başkanı M. Hilmi Teymur, “Kurban Bayramı”nı yazılı bir mesaj yayımlayarak kutladı.

GTO BAŞKANLARINDAN BAYRAM KUTLAMASI

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve Meclis Başkanı M. Hilmi Teymur, “Kurban Bayramı”nı yazılı bir mesaj yayımlayarak kutladı.

Bayramlarda birlik ve beraberliğin getirdiği mutluluğun en özel şekliyle yaşandığını ve bu özel günlerin büyük bir heyecanla beklendiğini belirterek,  Kurban Bayramı’nın huzur ve kardeşliğe vesile olması temennisinde bulunan GTO Başkanları, "Bayramlar, toplumsal dayanışmanın, yardımlaşmanın ve farklı renklerin oluşturduğu ahengin en güzel örneğidir. Bu özel günlerde millet olarak birbirimize olan sevgimizin ve saygımızın ne denli yüksek olduğunu bir kez daha idrak ediyor, bu bilinci tüm yaşantımıza yaymaya çalışıyoruz.” dedi.

Kurban Bayramı’nın ülkemizin ve tüm dünyanın içinde bulunduğu zorlu sürecin atlatılmasına, huzur ve refaha kavuşmaya vesile olması dileyen GTO Başkanları, “Tüm dünya gerek ekonomik gerekse siyasi anlamda çok zorlu günlerden geçiyor. Bizler de iş insanları olarak emektar çalışanlarımızla birlikte var gücümüzle bu zorlu sürecin atlatılmasına katkı sağlamaya çalışıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde bu zorlu süreçleri de aşacağımıza, daha huzurlu ve refah bir ortama kavuşacağımıza yürekten inanıyoruz.” ifadelerini kullanarak şöyle devam etti:

“Bayramlar bizler ve tüm İslam âlemi için oldukça önemli, özel günlerdir. Bölüşmek, paylaşmak, ikramda bulunup, dar günde bir can suyu olmak bizlerin düsturudur. İnancımız ve kültürümüz gereği kardeşçe ve birlik içinde yaşamak olmazsa olmazımız. Her ne kadar dargınlıklarımız, küskünlüklerimiz ve ters düştüğümüz konular olsa da; bir olmanın, toplumsal dayanışmanın ve kardeşliğin en güzel örneği milletimizdir. Sahip olduğumuz bu eşsiz anlayış ve bilinç, sorunların üstesinden gelecek yegâne anahtardır.

Ülke ve milletçe huzur dolu nice bayramlara ulaşmak temennisiyle tüm üyelerimizin, iş dünyamızın ve hemşehrilerimizin mübarek Kurban Bayramı'nı kutluyor, iyilik ve mutluluk içinde geçmesini arzu ediyoruz.”

 

 

 

 

Diğer Haberler [Tüm Haberler]