Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Haberler

GTO’DA DMO TEDARİKÇİSİ OLMA SÜREÇLERİ KONUŞULDU

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) ve Devlet Malzeme Ofisi (DMO) iş birliği ile DMO tedarikçisi olarak katalog sistemine girme koşulları ve bu sistemin tedarikçilere sağladığı avantajlar düzenlenen bilgilendirme toplantısıyla GTO üyelerine anlatıldı.

GTO’DA DMO TEDARİKÇİSİ OLMA SÜREÇLERİ KONUŞULDU

Özdurak: Daha fazla üyemiz DMO tedarikçisi olmalı

Candan: DMO kendisini sürekli geliştiriyor

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) ve Devlet Malzeme Ofisi (DMO) iş birliği ile DMO tedarikçisi olarak katalog sistemine girme koşulları ve bu sistemin tedarikçilere sağladığı avantajlar düzenlenen bilgilendirme toplantısıyla GTO üyelerine anlatıldı.

DMO Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şinasi Candan’ın da katıldığı toplantıda konuşan GTO Başkan Yardımcısı Taner Özdurak, Gaziantep’in ülke ekonomisinde önemli ticaret merkezlerinden biri olduğunu belirterek GTO üyelerinin DMO tedarik süreçlerine dâhil olmalarının hem yerel ekonomiye hem de ülke genelindeki tedarik zincirine katkı sağlama açısından büyük önem taşıdığını söyledi.

Daha fazla GTO üyesinin DMO tedarikçisi olması gerektiğini vurgulayan Özdurak, “Gaziantep üretim altyapısı, ürün çeşitliliği, dış ticaret tecrübesi ile Devlet Malzeme Ofisinin güçlü bir ticaret partneri olabilir, bu potansiyeli mevcut. Ama tüm bu deneyim, birikim ve potansiyelimize rağmen DMO’nun tedarik zincirinde arzu ettiğimiz yeterlilikte yer alamıyoruz. Öyle tahmin ediyorum ki bunun en büyük sebebi bilgi eksikliği. Nasıl tedarikçi olacağımızı bilmiyor oluşumuz. Bu toplantıyı organize etmekteki amacımız da bu. Diliyorum ki DMO tedarikçisi üye sayımız bu toplantıdan sonra istediğimiz seviyelere gelir ve firmalarımız için yeni iş birliği fırsatları doğar.” dedi.

DMO Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şinasi Candan ise dünyanın hızla değiştiğini ve bu süreçte DMO olarak inovatif çözümler ile kendilerini durmaksızın geliştirmeye devam ettiklerini ifade ederek sunulan hizmetler, yenilikler ve DMO faaliyetleri hakkında GTO üyelerini bilgilendirdi.

DMO Genel Müdürü olarak atanması ardından ilk ziyaretlerinden birini Gaziantep’e gerçekleştirdiğini vurgulayan Candan, “Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgesinde üretim yapan, çalışkan Gaziantep’in değerli iş insanları ve yöneticileri olan sizlerle istişare etmek, görüş ve önerilerinizi dinlemek bizim için çok kıymetli.” şeklinde konuştu.

DMO Muhasebe Daire Başkanı M. Bayram Uğraş’ın “Devlet Malzeme Ofisi Tanıtımı ve Tedarikçi Olma Süreçleri” hakkında yaptığı sunumla devam eden toplantı soru-cevap bölümüyle sona erdi.

 

Diğer Haberler [Tüm Haberler]