Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Haberler

YAŞASIN CUMHURİYET, VAR OLSUN TÜRK MİLLETİ

GTO Başkanları yayımladıkları mesajda; Gaziantep Ticaret Odası olarak “ekonomik zafer ve tam bağımsızlık” için 97 yıldır canla başla çalıştıklarını ifade etti.

YAŞASIN CUMHURİYET, VAR OLSUN TÜRK MİLLETİ

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve Meclis Başkanı M. Hilmi Teymur, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetimizin 97’nci yılı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

GTO Başkanları yayımladıkları mesajda; Gaziantep Ticaret Odası olarak “ekonomik zafer ve tam bağımsızlık” için 97 yıldır canla başla çalıştıklarını ifade etti.

Kurtuluş Savaşı’nın zaferle neticelendirilmesi ardından, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde atılan ilk adımların ekonomik kalkınmaya yönelik olduğunu belirten GTO Başkanları şunları söyledi:

“Gaziantep Ticaret Odası 97 yıldır Cumhuriyet kazanımlarının yılmaz savunucusu olarak, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün işaret ettiği “İktisadi, mali, adli, kültürel her alanda tam bağımsız olma" hedefiyle şehri ve ülkesi için durmaksızın çalışıyor.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti binbir emekle, zorlukla ve mücadeleyle kurulmuştur. Her bir Türk ferdi geçmişine, atalarına borçludur. Bu borcu ödeyecek tek yolu da Gazi Mustafa Kemal Atatürk İzmir İktisat Kongresi konuşmasında şu cümleleriyle açıklamıştır:

‘Yeni Türkiye’mizi layık olduğumuz düzeye eriştirebilmemiz için mutlaka ekonomimize birinci derecede önem vermek zorundayız. Çünkü; zamanımız tamamen bir ekonomi devresinden başka bir şey değildir. Siyasi ve askeri zaferler ne kadar büyük olurlarsa olsunlar ekonomik zaferlerle taçlandırılmamışlarsa, meydana gelen zaferler devamlı olamaz. Ekonomi demek, her şey demektir, yaşamak için, mutlu olmak için, insan varlığı için ne lazımsa onların hepsi demektir. Ziraat demektir, ticaret demektir, çalışma demektir, her şey demektir.”

Evet, ekonomi demek her şey demektir. Atalarımızın canları pahasına kurduğu bu Cumhuriyeti yaşatmanın, geçmişimize olan borcu ödemenin tek yolu güçlü bir ekonomi ve güçlü bir Türkiye için ömrümüzü bu uğurda tüketmektir. Gaziantep Ticaret Odasının da parolası budur. Hayata geçirdiğimiz her proje her hizmet vatanımıza olan borcun karşılığıdır. GTO’nun tek gayesi; ihracatımızı, üretimimizi artırmak, işletmelerimizi modern çağın gereksinimlerine uydurmak; sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda şehrimize seviye atlatmaktır.

Biz, atalarımızdan bize kalan ‘Türkiye Cumhuriyeti mirasının ilelebet payidar olabilmesi için alın teri dökmeye devam edeceğiz. Cumhuriyet değerlerimize sarılacak, şehrimiz ve ülkemiz için değer üretmeye devam edeceğiz. Yaşasın Cumhuriyet, var olsun Türk milleti…”

 

Diğer Haberler [Tüm Haberler]