Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Haberler

YILDIRIM: GAZİANTEP SİZE ÇOK KAZANDIRDI, ŞİMDİ BİRLİKTE KAZANMA ZAMANI

Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, “Düzlükte herkes dost” diyerek özel bankalara destek olma çağrısı yaptı.

Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, “Düzlükte herkes dost” diyerek özel bankalara destek olma çağrısı yaptı.

 

GTO Başkanı Tuncay Yıldırım yaşanan zorlu süreçte Kamu Bankalarının gereken fedakârlığı gösterdiğini dile getirerek özel bankalardan da aynı fedakârlığı beklediklerini aksi takdirde kazanan bir taraf olmayacağını söyledi.

 

Başkan Yıldırım yaptığı yazılı çağrıda şu ifadelere yer verdi:

“Ne yazık ki üyelerimiz bankaların bu süreçte gerekli hassasiyeti göstermediklerini dile getiriyor. Bankalarımızın değerli yöneticileri bilmelidir ki bu dönem kârlılık düşünecek, işletme seçecek dönem değildir. Ülke ekonomisinin lokomotif kentlerinden Gaziantep, bugüne kadar bankalarımıza çok kâr ettirdi. Her ne kadar kredi kullanım oranı, borçluluk oranı yüksek bir kent olsa da geri ödeme oranı da o kadar güçlü bir şehirdir. Çünkü Gaziantep sizden aldığını üretime, yatırıma, istihdama harcar. Eğer şimdi yanımızda olmayacaksanız ne zaman olacaksınız? Siz bizim iyi gün değil, kötü gün dostumuz olun. Olun ki birlikte düzlüğe çıkalım. Bir yandan canımız bir yandan geleceğimiz için mücadele ettiğimiz şu günlerde reel sektörün, dolayısıyla bu fedakâr ve aziz milletin can dostu bankalar olmalı. Zira bankalar işletmelerin yanında olursa biz de istihdama devam ederiz. Çalışanlarımız ve aileleri ile birlikte kazanan tüm toplum olur.”

Diğer Haberler [Tüm Haberler]