Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Haberler

YILDIRIM İŞ YERİ SAHİPLERİNE DESTEK ÇAĞRISINI YİNELEDİ

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, iş yeri mülk sahiplerinden kiralara yönelik işletmelere destek olmaları için yaptığı çağrıyı yineledi.

YILDIRIM İŞ YERİ SAHİPLERİNE DESTEK ÇAĞRISINI YİNELEDİ

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, iş yeri mülk sahiplerinden kiralara yönelik işletmelere destek olmaları için yaptığı çağrıyı yineledi.

GTO Başkanı Tuncay Yıldırım, içinden geçilen zor sürecin herkesin yaşamında maddi ve manevi olumsuzluklara sebebiyet verdiğine dikkat çekerek, canlılığını kaybeden Gazimuhtarpaşa ve Gaziler Caddesi başte olmak üzere mülk sahiplerini esnafa destek olmaya davet etti. “Bu süreçte İş yeri kiralarınızda indirim ve ertelemeye gidin” dedi.

GTO Başkanı Yıldırım konuya ilişkin yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi:

“Bu süreci birlikte en az zararla atlatabilmek için en güçlü silahlarımızdan biri de birbirimize destek olmak. Kuşkusuz bu salgın herkesi etkiledi ve etkilemeye de devam edecek. Herkes üzerine düşeni hassasiyetle yerine getirdiği takdirde sosyal ve ekonomik olumsuzlukları minimum seviyeye çekebiliriz. Yaşanan salgın ve alınan tedbirler nedeniyle neredeyse durma noktasına gelen ticari faaliyetler ticaret erbabını zor durumda bırakmakta. Özellikle kentimizin alışveriş caddeleri Gazimuhtarpaşa ve Gaziler Caddesinde yüksek kiralar ödeyerek faaliyetlerine devam eden esnaf şu an kepenk kapatmış durumda. Ancak kiralar işlemeye devam ediyor. Mülk sahiplerinden toplumsal dayanışma çerçevesinde mülk sahibi – kiracı ilişkisinin de zedelenmemesi için esnafımıza destek olmaları için çağrı yapıyoruz. Başta virüs tedbirleri kapsamında faaliyetlerini durdurmak zorunda kalan işyerlerinin mülk sahipleri olmak üzere, esnaftan kira bedellerinde indirim/öteleme ve bir süre kira almama gibi uygulamalar ile destek olmalarını bekliyoruz.”

 

 

 

Diğer Haberler [Tüm Haberler]