Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Etkinlikler

AKKUYU NÜKLEER ENERJİ SANTRALİ TEDARİKÇİ BİLG. TOP.

 
AKKUYU NÜKLEER ENERJİ SANTRALİ TEDARİKÇİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
 
Sayın Üyemiz,
 
 
Akkuyu Nükleer Enerji Santrali inşaasında ihtiyaç duyulan malzemelerin temininde, Gaziantep firmalarının da proje tedarik listesine girmeleri hedeflenmektedir.
 
 
Akkuyu Nükleer Enerji Santrali inşaasında; metal ürünleri, çelik kontrüksiyon, ahşap, alüminyum, beton ve çimento, betonarme ve yapı çelikleri, inşaat boyası, cam elyaf, cephe kaplama, hırdavat kalemleri, ısı-yalıtım malzemeleri, kimyasallar, kapı, tutkal, kumaş, pencere, saplama ankraj, seramik malzemeler, su yalıtım malzemeleri, tıbbi medikal cihazlar, tekstil malzemeleri ve nükleer enerji santrali inşaasında gerekli her türlü malzeme tedarik edilecektir.
 
 
15 Ocak 2020, Çarşamba günü saat 14:00’de Gaziantep Sanayi Odası’nda gerçekleştirilecek olan “Akkuyu Nükleer Enerji Santrali Tedarikçi Bilgilendirme Toplantısı”nda, tedarik edilecek malzemeler ve tedarikçi havuzuna katılım konusunda bilgi verilecektir. Söz konusu toplantıya katılımlarınızı rica ederiz.
 
 
Tarih : 15 Ocak 2020 Çarşamba
Saat  : 14.00
Yer    : Gaziantep Sanayi Odası, İstasyon Cad. No.43 Şehitkamil, Gaziantep
Diğer Etkinlikler [Tüm Etkinlikler]