Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Etkinlikler

B2B: DÜNYA GIDA SEKTÖRÜ GAZİANTEP'TE BULUŞUYOR (28-29 EYLÜL 2022)

 BBB   

 

Gıda sektöründe faaliyet gösteren siz değerli üyelerimizi Ortadoğu, Avrupa, Afrika ve Orta Asya ülkelerindeki ithalatçı firmalar ile buluşturuyoruz...

 

Gaizantep Ticaret Odası öncülüğünde düzenlenecek "Gıda Sektörüne Yönelik Uluslararası Alım Heyeti ve Firmalar Arası İkili Görüşmeler (B2B) Organizasyonu" kapsamında Ortadoğu, Avrupa, Afrika ve Orta Asya ülkelerinden, gıda sektörü özelinde faaliyet gösteren toplam 30 ithalatçı firma temsilcisinden oluşan alım heyeti, Gaziantep’te 2 gün boyunca üye firmalarımız ile bir araya geliyor.

İthalatçı gıda firmaları, süpermarket zincirleri, gıda toptancıları ve gıda sektörü aracı şirketlerinden (brokerlar) oluşan ve 30 firmanın yer alacağı alım heyetini, gıda sektörü üretici ve ihracatçısı üyelerimizle biraraya getirerek yeni iş birlikleri kurmalarına ve yeni ihracat rotaları oluşturmalarına katkıda bulunuyoruz.

 

ÖNEMLİ NOTLAR :

  • Sınırlı sayıda yerel firma katılım kontenjanı bulunmaktadır.
  • İkili görüşmeler için randevu sistemi oluşturulacaktır.
  • Etkinlikte yer almak isteyen üyelerimizin linkteki formu doldurarak ön kayıt yaptırmaları gerekmektedir.
  • Son kayıt tarihi : 26 Ağustos 2022
  • Etkinlik ücretsizdir.
  • Etkinlik Tarihi  : 28-29 Eylül 2022

     

Ayrıntılı Bilgi: Altay Oğuz 220 30 30 (328)  KAYIT OL BUTONU WEB SİTESİ

Bu organizasyon; Alman Federal Ekonomik İş Birliği ve Kalkınma Bakanlığı (BMZ) tarafından finanse edilen PEP- Ekonomik Fırsatların Desteklenmesi Programı kapsamında, Alman Uluslararası İş Birliği Kurumu (GIZ) ve Gaziantep Ticaret Odası (GTO) iş birliği ile yürütülen “KOBİ’lerin ve İş Gücünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Artırılması Projesi”  kapsamında düzenlenecektir.

Diğer Etkinlikler [Tüm Etkinlikler]