Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Fuarlar & İş Gezileri

Prowein Düsseldorf 2025 Milli Katılımı

Sayın Üyemiz,

Düsseldorf/Almanya’da, 16 - 18 Mart 2025 tarihleri arasında düzenlenecek olan ProWein Düsseldorf 2025 Uluslararası Şarap ve Alkollü İçecekler Fuarı için 7. kez Türkiye Milli Katılımı organize edilmesi planlanmaktadır.

ProWein, uluslararası şarap ve alkollü içecekler sektörünün önde gelen fuarı olarak bilinmektedir. Dünyanın çeşitli ülkelerinde ve bölgelerinde üretilen şarapların, alkollü içeceklerin ve bu ürünlerle bağlantılı aksesuarların ön planda olduğu bir etkinliktir. Her yıl binlerce katılımcı firmayı ve ziyaretçiyi bir araya getiren ProWein, 2024 yılında, 5.400 katılımcı firma ile 47.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır.

Ülkemizin zengin yerli üzüm çeşitliliği göz önüne alındığında, milli katılım organizasyonunun önemi oldukça büyüktür. Bu organizasyon, ülkemizin sektördeki potansiyelini uluslararası platformda gösterme ve tanıtma fırsatı sunmaktadır. Bu kapsamda, 2025 yılında gerçekleşecek ProWein fuarına milli katılımın sağlanması, ülkemizin sektördeki yerinin güçlendirilmesi açısında önem arz etmektedir.

Uzun dönemli müşteri ilişkilerinin ve hatta ortaklıkların kurulması ve sektörle ilgili en son gelişmelerin ve potansiyel rakiplerin takip edilebilmesi açısından fırsat niteliği taşıyan ProWein Düsseldorf 2025 Uluslararası Şarap ve Alkollü İçecekler Fuarı’nın Milli Katılımcılarına,

 

İSTANBUL İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ’nce;

  • Stant alanı kiralanması
  • Stant inşaat, dekorasyonu ve elektrik bağlantısı, stant temizliği
  • Ürünlerinizin nakliye, gümrükleme ve stant teslimi
  • Reklam ve tanıtım

hizmetleri verilmektedir.

Fuara başvuruda bulunmak isteyen firmaların 12 Temmuz 2024 Cuma günü mesai saatleri bitimine kadar ekte yer alan ön başvuru formunu doldurarak, 0 212 454 05 01-02 numaralı faksa veya yasmeyve@iib.org.tr e-posta adresine göndermeleri hususunu bilgilerinize sunarız.

 

 

Diğer Geziler & Fuarlar [Tüm Geziler & Fuarlar]